Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witam wszystkich na forum!

Tekaszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim użytkownikom tego forum oraz osobą które czytają temat bez konta. Nazywam się Patryk chociaż większość osób mówi na mnie Dembo.

Mieszkam w mieście meneli jak to powiedział pan Bogusław Linda - w Łodzi. Liczę sobie już 18ście wiosen od 8 maja ;] ( sto lat możecie wysyłać na priv :D )

Na ogół jestem osobą spokojną, miłą, uprzejmą w sumie dla każdego, bardzo pomocną ( pomagam tylko wtedy gdy widzę, że osoba serio potrzebuje pomocy, albo po prostu gdy wiem, że jestem w stanie pomóc tej osobie nie pchając się w żadne bagno ) Jestem również osobą która nie pozwoli sobie dmuchać w kaszę choć w większości spływa po mnie to co mówią na mnie inni, ale sami wiecie jak jest, każda osoba ma swoją granicę. :) Żeby nie było, że piszę same pozytywne rzeczy na mój temat mogę napisać, że jestem osobą która nakręca się na coś i gdy przychodzi, że posiadam już wszystko by postawić mój plan jak chciałem po prostu odechciewa mi się wszystkiego, albo gdy coś mi się nie uda to odkładam to na później i raczej nigdy już nie wracam do tego.

Uczęszczam do liceum zaocznego ponieważ w czasie wolnym od szkoły pracuje jako barman w pewnym pubie w Łodzi - Również staram się w wolnym czasie uczyć na prawko ponieważ zostały mi 2 miesiące do teorii.. Moim zainteresowaniem od dawna jest muzyka, ludzie którzy pamiętają mnie z przed pół roku jak siedziałem na tym forum wiedzą, że nagrywałem sobie amatorkę w domu. Teraz trochę się pozmieniało bo zainwestowałem w lepszy sprzęt więc niedługo zapraszam na kanał na myślę, że spoko " trap " Oprócz muzyki interesuję się też fotografią, modelingiem, troszkę stawianiem stron www a bardziej obróbką ich, czasami jak się nudzę to grzebię coś przy ftp serwerach 1.6 ale to już naprawdę ja nie mam co ze sobą zrobić. Dodam jeszcze, że jestem jeszcze koneserem dobrego kina, lubię oglądać dosłownie wszystko, od romantyzmu do horrorów (tylko dobre kino, filmy które są wysoko oceniane )

Na forum w sumie nie sprowadza mnie nic, to znaczy teraz zostałem adminem serwera #1 DD2 gdyż iż ponieważ trochę na nim pykam oraz pomagam w rozwoju serwera za pomocą dołożenia do reklamy dla Szymona - Pan Perez. Na forum będę starał się osiągnąć jakąś wyższą rangę niż " Admin serwera " gdyż iż ponieważ wiem, że potrafię przystosować się do wszystkiego ponieważ jakiś czas temu prowadziłem własne forum które nawet wysoko stało w internetach, że tak to ujmę. Co mogę jeszcze dodać do tego krótkiego przywitania ... Może coś dla pań powyżej 16 roku życia, od piątku jestem wolny więc zapraszam panie zainteresowane moją osobą na gadu : 62888133 :sex:

Łapcie tutaj jeszcze moją fotkę byście wiedzieli do kogo zwracacie się na czacie. Pozdrawiam wszystkich którzy serio znaleźli chwilę by przeczytać moje wypowiedzi, Buziaki dla was! :*

77911041905276586164.jpg

Edytowane przez MłodyPablo
zmieniłem link do zdjęcia ponieważ to co dodałem sekundę temu pojawiło się, ale całe w pikselach.

7 minut temu, Tadek napisał:

Wygladasz na typa co chodzi w rurkach i obciera sobie jaja a siedzisz w dresie to chyba tak dla zmyłki

Pozory czasem mylą, pozdrawiam :P

4 minuty temu, ExqU$IT napisał:

Ej no czemu my się nie znamy ja też z łodzi xD No Yoł Trzeba się poznać w tej samej wsi mieszkamy xD

Żaden problem stary, pisz na gadu ;pp

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.