Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Ukarany [ZBANOWANY]Odwołanie - αℓℓαн | SкyBιsкυÏ�.

SkyBiskup
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: αℓℓαн | SкyBιsкυÏ

2. Twoje IP / STEAMID: Steam_ID: 0:1:172927248

4. Rozpiska demka / screen 'ów: 

14:42- patrzyłem plecy, mysłałem, że będzie tam ktoś i był

17:04 słuchawki słychać było, że strzelają

17.06-07 zeskakiwałem, szybko się zoriętowałem

19:19 poszedłem popilnować bombiste B, patrzyłem okno, gdy nagle zaczoł tupać i po chwili strzelać

19:44 dostałem info, z ts3, że bombiste A jest czysty

19:54 sprawdzałem info

21:22 wiedziałem, gdzie jest bo kolega z drużyny strzelał do niego i byłem wcelowany

22:49 napisałem do kolegi na steamie, po chwili napisaniu wszedłem na galę i zabiłem

22:55 to samo co wyżej

23:22 sprawdzałem bombiste B, czy nikogo tam nie ma myszką poleciałem

27:24 od razu strzeliłem na rywala, czasami tak się zdarza

28:55 dostałem info, że może być ktoś być na gali, żebym uważał

29:24 zobaczyłem, że przeciwnik przeleciał mi przed celownikiem, to się wcelowałem

29:38(39) strzeliłem na pałe, myślałem że go przeskanuję

5. Åšwiadkowie / Usprawiedliwienie: Moim usprawiedliwieniem, jest do że mam dobre słuchawki (za 500 zł), oraz info z ts3.

6. Twoje dodatkowe informacje / uwagi: Prosze, żeby @someone sprawdził to demo i oczywiście proszę o odbanowanie, i oddanie admina.

//edit

Po prostu tak gram? Nie widziałeś ludzi z podobnym movmentem?

Edytowane przez SkyBiskup

Okey to teraz ja się wypowiem Demko spalone. Ban bez możliwości UB. Bardzo dobrze rozpisane demko. SkyBiskup takie rzeczy to możesz wmawiać ale nie tutaj. Po 1 co mają słuchawki do prefire po 2-gie też mam dobre słuchawki i wiem kiedy idzie kogoś usłyszeć a kiedy nie. Po 3 info z Ts-a niedozwolone, Po 4 info od Boga. Ogólnie rzecz biorąc jak widzę twoje wypowiedzi i błędy ortograficzne oraz ten modulator głosu na Ts-ie stwierdzam iż nie dorosłeś do tego żeby pograć sobie w tą grę czysto i dla przyjemności. Bez urazy oczywiście. 

Acha i jeszcze jedno Ty sobie nie wybieraj kto ma Ci demko sprawdzać bo są od tego odpowiednio wyznaczone osoby. Ale chętnie poczekam na wypowiedź someone skoro tak nalegasz. Póki co PERM bez możliwości UB

14:42- spalone

19:19-spalone

19:54-spalone

28:55-spalone

29:24-spalone

Wypisałem minuty w których ewidentnie widać że grałeś nieczysto.

Ty nie myśl o odzyskaniu admina lepiej zacznij myśleć o nowym STEAM bo jutro demko leci na BL.

Edytowane przez Lazzar
  • GreenHejzka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.