Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Milik :)

HAJSENBERG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie wkurwia ta nagonka na Milika.. Jak w eliminacjach strzelał i poprowadził do wygranej z Niemcami to wszyscy nosili go na rękach, a teraz zjebał parę sytuacji i wielka. Bramka z Irlandią, asysta przy bramce Kuby z Ukrainą, gdzie inaczej miał rozegrać ale zmienił plan Nawałki i dzięki temu padła bramka, wczoraj udział przy bramce też miał. No kuźwa, on ma dopiero 22 lat. Jak wszyscy tak najeżdżają na niego, to wyjdź jeden z drugim na boisko i pokaż jak się gra w piłkę.

Jak mnie wkurwia ta nagonka na Milika.. Jak w eliminacjach strzelał i poprowadził do wygranej z Niemcami to wszyscy nosili go na rękach, a teraz zjebał parę sytuacji i wielka. Bramka z Irlandią, asysta przy bramce Kuby z Ukrainą, gdzie inaczej miał rozegrać ale zmienił plan Nawałki i dzięki temu padła bramka, wczoraj udział przy bramce też miał. No kuźwa, on ma dopiero 22 lat. Jak wszyscy tak najeżdżają na niego, to wyjdź jeden z drugim na boisko i pokaż jak się gra w piłkę.

Pośmiać się nie można?

W całej tej nagonce najzabawniejsze jest to, że im ona jest większa, tym paradoksalnie Milik gorzej będzie strzelał. Widać to w ostatnich meczach, gdzie chce koniecznie pokazać, że potrafi strzelać i na siłę próbuje tą piłkę władować do siatki. Bez dobrego przyjęcia, bez ustawienia się - po prostu kopie na oślep z pierwszej, byleby do przodu.

Ogólnie jakimś wspaniałym piłkarzem nie jest, ale mimo wszystko jest jednym z najmocniejszych ogniw naszej reprezentacji. Jak już miałbym robić na kogoś nagonkę, to na MączyÅ„skiego i Jędrzejczyka.

Memy widziałem wcześniej ale cały czas mnie rozwalają, są te gorsze dni i niestety to nawet nie zależy od niego bo jak coś się wali to już na dłuższy okres czasu, on jeszcze bardziej niż my chce wrócić do formy którą prezentował w eliminacjach do ME ;) Trzeba trzymać za chłopaka kciuki bo jakby się odpalił w meczu z Portugalią wsadził 2 bramki to myślę, że transfer do jakiegoś większego klubu niż Ajax jest zapewniony ! :> Mistrzostwa Åšwiata / Europy to czas w którym scouty poszczególnych drużyn mają dużo roboty aby w następnym sezonie wzmocnić składy swoich zespołów :> Podobnie przecież było z Jamesem Rodrigezem czy Keylorem Navasem, MÅš w Brazylii otworzyły im drzwi do ich udanej kariery :> Trzeba wierzyć w to, że Milik jeszcze zaskoczy :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.