Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polska wraca do Francji ?!

SCAR[y] ^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premium

Witam wszystkich !

Jak wiadomo, Polska przed wczoraj przegrała z Portugalią w rzutach karnych.
Strzał Jakuba Błaszczykowskiego został wybroniony, lecz bramkarz złamał przepisy.

Zgodnie z przepisami, w momencie uderzenia bramkarz musi stać na linii bramkowej.

Podczas strzału Kuby Błaszczykowskiego, Rui Patricio lekko wysunął się do przodu !

Krążą plotki, że Polska wróci do Francji i powtórzą mecz.

post-260-0-81206900-1467482114_thumb.jpg

post-260-0-57225700-1467482154_thumb.png

PS: Nie wiem czy to prawda czy fake. Dowiemy się nie długo.

Edytowane przez SCARY

Premium

To jest fake, wszędzie o tym spamują :v 

Wątpię że fake, ale meczu nie powtórzą już bo sędzia nie odgwizdał błędu a PZPN nie wniósł skargi w regulaminowym czasie.

Tak ode mnie to UEFA obowiązkowo powinna ukarać sędziego i bramkarza Portugalskiego.

Premium

Ehh, nie wiem czy wiecie, ale przy karnych na na meczu Polski ze Szwajcarią FabiaÅ„ski zrobił tak samo i mecz nie został powtórzony, więc tym razem też nie będzie żadnej powtorki. :)

Chyba coś ci się pomyliło , udowodnij nam zdj , filmik ?!

Jest to absolutnie niemożliwe. Idąc tym sposobem myślenia ponad połowa karnych powinna zostać powtórzonych. Ten przepis ma miliard lat i został odgrzebany po to by rozpocząć gównoburzę w internecie. Ponadto przy którymś z meczów na EURO bramkarz wyszedł tak 3 razy więcej i nie było nic o tym mowy. ;)

Ludzie to jest fake.Åšledzę sytuację od wczoraj dowiedziałem się od "TeamPazdan" ze całe EURO i eliminacje będą powtórzone i ze zaczynamy jutro o 18:00 xddddd Jeżeli taka sytuacja by się zdarzyła to pojawiło by się to w pewnych źródłach takich jak "Åączy nas piłka" lub "PZPN"

Edytowane przez Xans Aka Zabijaka

Już nie pamiętam który to był, ale ktoś od nas wykonywał karnego na dwa tempa (co jest niedozwolone) i jakoś sędzia tego nawet nie odgwizdał. To błahe błędy, przez które na pewno nikt nie będzie powtarzał meczu. Sama ta informacja wygląda jakby ktoś ją skopiował z ashdzienika.

Trzeba być po prostu skoÅ„czonym kretynem by uwierzyć że będą powtarzać :D

Dokładnie. Jednak jak już tak o skoÅ„czonych kretynach mówisz - trzeba być jeszcze większym kretynem by pisać na forum takim nieczytelnym kolorem.

Edytowane przez Major
  • GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.