Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cześć !

Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Zacząłem niedawno grać na sieci na serwerze dd2/mir na GO to stwierdziłem, że się przywitam. No i jeszcze dlatego, że mi Wika głowę o to suszy.

anyway.. Ona też poleciła mi tą sieć a mi się serwerek spodobał więc jestem. ( Fallen bo nie wiem czy czasem jakiejś innej Wiki tutaj nie ma ;> )

Nazywam się Konrad mam 19 lat chodzę do technikum elektrycznego, teraz to będzie 4-ta klasa. Ogólnie interesuję się motoryzacją i piłką nożną, a cholernie lubię czytać, w domu biblioteczka mi się rozrasta ( obecnie Uczta dla wron: sieć spisków [ gra o tron ] ). Filmy za to mniej chociaż czasami lubię sobie coś obejrzeć.

Ćwiczę codziennie, drążek pompki itd. ( nie bieganie dlatego kondycja płacze ).

Do tej pory miałem z dwiema sieciami serwerów do czynienia. Reklamował nie będę. Na jednej z nich mi się najlepiej grało, gadało itd.  byli tam super ludzie( niestety sieć powoli umiera a ja nie gram już w 1.6 prawie w ogóle ), na drugiej już mniej, ale też nie było tak źle. Mam nadzieję, że tu będzie jak na tej pierwszej.

Coś tu już naskrobałem nie chciałem w temacie mieć tylko "cześć". ;>

Pozdrawiam.

powitanie-jpg.jpg.bf6223d4afb37dd7f5d407f9a9964191.jpg

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.