Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Wszyscy mnie tutaj znają
Typ Serwera: JB
Ilość Slotów: 21
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.63:27060
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Wracam na stare sieci, bo nie mam czego szukać gdzie indziej, a tutaj mam większość osób, z którymi sie dobrze dogaduje
Rozkręcony [TAK/NIE]: Nie dawno powstał, ale będzie najlepszym Jb w Polsce xd
Wiek właściciela serwera: 18
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Ta
Przekazujesz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Nope
Kontakt: Forum

Edytowane przez TwojaMarionetka (wyświetl historię edycji)
  • Daj gibona 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kartky    341

cytuję Ciebie gt minimum 3k, masz 3,6 

nie przepisujesz

ja dam nie XD - serio daje nie :v

Edytowane przez Kartky
https://greenhaze.pl/topic/15008-moze-jaserwer-cs-16/ XDD (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
25 minut temu, Kartky napisał:

cytuję Ciebie gt minimum 3k, masz 3,6 

nie przepisujesz

ja dam nie XD - serio daje nie :v

Ja moge, po co mam przepisywać :V

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Narcyz    1

Ja na Nie:

+ Sloty

- Wiek właścicieli

- Nie rozkręcony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luffys    56

Ja w sumie dał bym tak gdyby to był Deathrun lub surfik ^^ 

Wiek to tylko liczba, liczą się umiejętności

No i mógłbyś przepisać, podobno jesteś tutaj długo no to chyba nic by się nie stało

I gdyby to był serwer któryś z powyżej wymienionych to bym był tam dziennie kilka godzin <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE. 

- miałeś trzy swoje serwery, które sprzedales i upadły, a sieć na tym trochę straciła. 

- dwa razy pisałeś pożegnanie 

- Jesteś nieodpowiedzialny i niezdecydowany. Dzisiaj jesteś i masz chęci, a jutro znowu będziesz lał na serwer, bo brak czasu i ochoty. Historia lubi się powtarzać, ja bym nie ryzykowała.

- dużo ludzi jest nowych, a więc coś o sobie trzeba napisać. :)

@TwojaMarionetka po pierwsze trochę kultury i jak piszesz, to pisz poprawnie. Po drugie każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i ja to właśnie zrobiłam.

Po trzecie:

1. 

2. 

"Dziecko drogie" zdecyduj się. :)

Edytowane przez Natalii ;D (wyświetl historię edycji)
  • Haha 1
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciucior    251

Guajajahahajaguajajajaj @TwojaMarionetka ty stary penisie wiedziałem, że Cię tu przywieje z powrotem. Jestem oczywiście na duże tak.

+znam

+zajebista paczuszka

+ całkowicie inny serwer od tego co jest

+Potrafi rozkręcić każdy serwer

-nie przepisujesz no szkoda trochę, ale mówi się chuj.

@Chicen @Jaszczur błagam was, nie unoście się honorem i przemyślcie to na spokojnie. Wraz z tym oto człowiekiem na serwer dołączy spoko serwer i multum ludzi. 

@Chicen widziałem już bardzo wiele typów ludzi i niektórzy powiedzieli by w tej sytuacji, że skoro odszedł to odszedł i nie może wrócić choćby się waliło i paliło. Was nie znam przecież zbyt dobrze, więc wolałem dmuchać na zimne :D

Edytowane przez Ciucior (wyświetl historię edycji)
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Natalii ;D napisał:

Jestem na NIE. 

- miałeś trzy swoje serwery, które sprzedales i upadły, a sieć na tym trochę straciła. 

- dwa razy pisałeś pożegnanie 

- Jesteś nieodpowiedzialny i niezdecydowany. Dzisiaj jesteś i masz chęci, a jutro znowu będziesz lał na serwer, bo brak czasu i ochoty. Historia lubi się powtarzać, ja bym nie ryzykowała.

- dużo ludzi jest nowych, a więc coś o sobie trzeba napisać. :)

Jaszczur tez sprzedał FFA i sieć tez na tym trafiła gdyby dazyc tym celem :) Co to braku chęci to pierdolisz farmazony bo chęci mam i to zawsze tylko powiedz mi dziecko drogie jak mozna sie zajmować serwerami będąc odcięty od laptopa hmmmm? Za długo mnie nie znasz bo siedze w tym juz prawie 3 lata i co roku kręce topowe serwery, ale w wakacje nie ma czasu na zajmowanie sie nimi, a lepiej zeby je sprzedać lub komuś przekazać :) 

Jesli mnie nie przyjmiece to nie :) To nie chodzi raczej o to czy dojde czy nie bo to raczej dojebka, jest duzo rozwiniętych sieci gdzie napewno mnie przyjmą:)

4 godziny temu, ??? napisał:

Na nie:

-Jest Jb

-GT 

I co z tego ze jest JB? Daj mu 2 tygodnie i będzie miał 2k gt :)

@Natalii ;D za  mało wiesz i tyle z mojej strony Ci co mieli wiedzieć to wiedzą o co chodzi. Koncze bo mam wazniejsze rzeczy do roboty.

Edytowane przez TwojaMarionetka (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bianconero.    115

Chicen czekał na moją wypowiedz. Co mogę powiedzieć chyba nikt nie chciał by na sieci serwera z tym samym modem,  ponieważ to jest duża konkurencja, tak wiem zaraz będziecie pisać że paczki inne i serwery wgl nie są do siebie podobne, ale dla mnie to i to jest jb i nikt mi nie wmowi ze nie będą ze sobą konkurować i kopać dołów. Moje jb stoi teraz bardzo słabo, ponieważ przeprowadziłem się i jeszcze nie kupiłem laptopa, ale spokojnie jutro ide zamówic i do 3-4 dni będe, smilodona tez nie ma no jest na wczasach i wraca 26. W planach mam rozwinąć tego jb, a potem zobaczymy co nie @FORMOZA? Osobiście nic nie mam do Mario i moze miał te swoje serwery u dobrze stały, potem sprzedał, bo czasu nie miał to są jego decyzje. Z perspektywy rozwoju mojego serwera jestem na nie, chyba ze ma ktoś jakąś dobra i rozsądną alternatywe to pisać.

@Pingiel10 tylko zapomniales dodać, że na dd2 jest najwiecej chętnych graczy + nie mam zamiaru wydawac az takich pieniedzy na reklamy jak perez tylko dlatego ze jest drugi jb na sieci...

Edytowane przez Bianconero.
1 (wyświetl historię edycji)
  • Daj gibona 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pingiel10    18

Ja mam taka alternatywe. Idac twoim tokiem rozumowania to Ja oraz Perez powinnismy nie tylko konkurowac miedzy soba ale rowniez miec pretensje do Jaszczura ze dostawil 3 dd2 bez uprzedzenia nas o tym...

Druga sprawa to taka ze dobrych serwerow JB nie ma wiele i gracze czesto nie maja za bardzo wyboru gdzie moga grac wiec tutaj mieliby wybor pomiedzy dwoma jak mniemam rozniacymi sie od Siebie serwerami.

Trzecia sprawa wyglada tak. Serwer JB nie jest ciezko rozkrecic poniewaz trafiaja one w gusta dzieci najczesciej.

Wedlug mnie boisz sie ze drugi JB okaze sie lepszym. Jednak gdy masz zaplecze finansowe jakiekolwiek to nie masz co sie martwic. Wazny jest tylko start serwera by zlapac jak najwiecej stalych graczy. Reszta to juz tylko doplyw swiezej krwi...

@Bianconero. troche sie znamy wiec trust me i skoncz pisac glupoty bo zachowujesz sie tak jakbys nie wiedzial jak to wyglada :) Jedyna konkurencja jaka moze byc to ta w stawkach na reklamach :) 

//Edit v2. 
@Bianconero. Wiec nie patrz na Pereza a patrz na mnie. To co idzie na serwer jest zbierane z serwera. Ja sie do tego nie dokladam i nie mam zamiaru nawet. Bym zapomnial co do famy ze na dd2 jest najwiecej graczy ;) Poniewaz sa to proste serwery. Jedna mapa i praktycznie to wszystko co potrzebujesz do stworzenia dd2. JB jest inne (wiem bo tez marzy mi sie postawienie serwera JB kiedys) jednak wiem tez do jakiego grona uderza i trust me. Gralem adminowalem pare lat na serwerze JB i znam od chuja osob ktore na tym modzie graja i szukaja ciagle :) 

Edytowane przez Pingiel10 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luffys    56

Jeżeli mogę się wypowiedzieć i nie DOSTANĘ WARNA Z DUPY DO KTÓRYŚ Z MODÓW <3  to jedno z was powinno zmienić moda, dlaczego? Na jaki? Tak jak pisałem na górze powinien to być deathrun lub jakiś surf, ponieważ też jest dużo chętnych graczy na grę na takim modzie a jest już mało serwerów z tym modem ;33 W szczególności chyba każdy grał na jakimś deathrunie i dobrze się bawił, i sądze że byliby stali gracze. No ale cóż, to jest tylko moja propozycja. Róbcie co chcecie, ja wam nic nie każe tylko daje dobry pomysł :DD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Luffys napisał:

Jeżeli mogę się wypowiedzieć i nie DOSTANĘ WARNA Z DUPY DO KTÓRYŚ Z MODÓW <3  to jedno z was powinno zmienić moda, dlaczego? Na jaki? Tak jak pisałem na górze powinien to być deathrun lub jakiś surf, ponieważ też jest dużo chętnych graczy na grę na takim modzie a jest już mało serwerów z tym modem ;33 W szczególności chyba każdy grał na jakimś deathrunie i dobrze się bawił, i sądze że byliby stali gracze. No ale cóż, to jest tylko moja propozycja. Róbcie co chcecie, ja wam nic nie każe tylko daje dobry pomysł :DD

To napisz dr i lub surfa i go postaw, nie po to sie trudziliśmy, zeby zrobić Jaila, którego nie ma nigdzie indziej, po to by go teraz zmieniać. 

Dzieki za opinie i wypowiedz @Bianconero. niech sie teraz wypowie @Chicen lub @Jaszczur

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luffys    56
Godzinę temu, TwojaMarionetka napisał:

To napisz dr i lub surfa i go postaw, nie po to sie trudziliśmy, zeby zrobić Jaila, którego nie ma nigdzie indziej, po to by go teraz zmieniać. 

Spokojnie nie unoś się, ja tylko napisałem swoją propozycję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.