Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Problem z snapchatem

Jaca12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem w aplikacji snapchat, a więc gdy nagrywam filmik i wysyłam do samego siebie w ramach testu to wgl nie widać tego nagrania, jest czarny ekran. Natomiast dzwięk slychać. Probowalem wszystkiego. Czyscilem telefon robilem reinstall aplikacji, nawet probowalem ustawic inaczej aparat, ale nadal jest to samo, a wiec pytanie. Dlaczego tak mam? Czekam na porady, oczywiscie bede nagradzal za pomoc.

Ps nwn czy to dobry dzial, jak cos to prosze o przeniesienie

Możliwe, że to wina snapchata. Kiedyś miałam taki problem, że gdy zmieniałam filtr na zdjęciu czy nagraniu i chciałam dać moją lokalizację czyli np. "Gliwice" to zacinał się cały snapchat i wywalało mi aplikację. Zaczęło normalnie działać dopiero po nowej aktualizacji. Tylko ja miałam taki problem bo innym normalnie działało, więc możliwe, że też masz coś w tym stylu, ale z nagraniami. Poczekaj na aktualizację snapchata. :)

Możliwe, że to wina snapchata. Kiedyś miałam taki problem, że gdy zmieniałam filtr na zdjęciu czy nagraniu i chciałam dać moją lokalizację czyli np. "Gliwice" to zacinał się cały snapchat i wywalało mi aplikację. Zaczęło normalnie działać dopiero po nowej aktualizacji. Tylko ja miałam taki problem bo innym normalnie działało, więc możliwe, że też masz coś w tym stylu, ale z nagraniami. Poczekaj na aktualizację snapchata. :)

Dzisiaj miałem jakas tam aktualizacje snapchata i nadal to samo, może następna coś da.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.