Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witam całą społeczność sieci GreenHaze

Wr3dnyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na imię mam Ernest, skończyłem 19 lat. Pracuję i uczę się (raczej jak każdy normalny człowiek), aczkolwiek jestem trochę no-lifem. Jeżeli spędzam czas przy komputerze to grzebie na forach informatycznych i serwerów na których gram. Staram się być raczej aktywny na forum danego serwera no chyba, że forum jest totalnie puste i nie ma osoby do której mogę napisać lub postu w którym mogę opisać swoje stanowisko w danej sprawie. Z charakteru? Jestem raczej osobą z dystansem do siebie, ale jak na wiek przystało, jestem raczej poważny i podchodzę do życia odpowiedzialnie, kontaktując się z kimś kogo nie znam prowadzę kulturalną konwersację słowną, i nie zwracam się jak do kolegi z podwórka. Mam jedną zasadę, "Jeżeli ktoś nie okazuję Ci szacunku, odpłać mu tym samym". Może trochę o życiu prywatnym, jak już wspomniałem jeszcze się uczę, no i pracuję. Uczę się w Technikum Ekonomicznym na kierunku organizacji reklamy w mojej miejscowości, a pracuję w Agencji Reklamowej w której odbywałem praktyki przez 3 lata, praca jak każda inna raz jest ciężko raz łatwo, na fundusze nie narzekam. Poza tym tworzę szcześliwy związek z pewną Panią R. To by było na tyle jeżeli chodzi o opisanie siebie. KOCHAM MOTOCYKLE :heart1:

Edytowane przez nethall.
  • GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.