Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Makumba

[REDAKTOR] Makumba?

Rekomendowane odpowiedzi

Makumba    65

1. Imię:  Ernest

2. Wiek:  19

3. Staż na forum:  Stosunkowo krótko natomiast szybko się odnalazłem.

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor? : Hmm.. ciężko powiedzieć zależy od użytkowników czy będą chcieli brać aktywny udział w tematach w strefie redaktorskiej. Aczkolwiek myślę, że z tym co mam w planach nie będzie aż tak źle, Z drugiej jednak strony zawsze znajdzie się hejter "to be", "tamto be", ale jakoś bardzo się tym nie przejmuje, bo tak czy siak trzeba wykonywać swoje obowiązki w należyty sposób. Także liczę na owocną współpracę między mną a użytkownika jak i również administracją.

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź):  

Myślę, że jestem osobą komunikatywną, łatwo się ze mną dogadać, z drugiej jednak strony jestem osobą, która jest stanowcza i nie pozwoli sobie wejść na głowę. 

Mam sporo pomysłów na poprowadzenie strefy redaktorskiej, m.in. serię "Muzycznej Wikipedii" którą będę publikował raz na tydzień. Poza tym przydałoby się odświeżyć poddział z wywiadami, bo już tam pajęczynką zarasta. No i zauważyłem, że redaktorów nie ma w ogóle, a w moim mniemaniu jest to jedna z ważniejszych funkcji na forum, ze względu na to że to właśnie redakcja zajmuję się "prezentacją" forum z jak najlepszej strony. A na koniec jeszcze chciałbym wspomnieć, że jestem bardzo aktywną osobą na forum, i spędzam na nim sporo czasu jeżeli nie na komputerze to zajrzę sobie na telefonie. 

Chyba, że jestem u dziewczyny, to jest jedyny moment w którym nie mogę być na forum.

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog, itp.):  Owszem, główny redaktor na dawnej sieci mojej i @Profesor. #team_Barti. jak i na kilku innych, prowadzenie gazetki szkolnej oraz dosyć dużego FanPage'a o tematyce driftu.

7. Próbny wywiad / news: 

~~ EDIT LIST ~~

#1.

@MeFka. to ciekawe, bo tylko Ty masz z tym problEm;(( . Zresztą nie będę na Ciebie męczył opuszków palców.

Edytowane przez Makumba (wyświetl historię edycji)
  • Daj gibona 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luffys    56

Hmm, A ja jestem na WIELKIE TAK!

Podanie ładnie napisane

Wiem że sobie poradzi bo już pokazał to muzyczną wikipedią :D 

Spoko typ

Redakcja leży i kwiczy, nic się nie dzieje

• Daj gibona 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MeFka.    96

wielkie  nie,

czlowiek nie nadaje sie do wspolzycia z innymi  graczami,co dopiero do opisywania zdarzen forum.

tylko ja / tylko twoje zdanie<XDDD>?

Edytowane przez MeFka. (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Premium

Jestem na tak 

Podanie mi się podoba

Np.  Wczorajszyjego temu który zasługuje na Wielkiego +. @MeFka. i ty mi powiedział że się nie nadaje.  On jest naprawdę abitny i ma na pewno sporo pomysłów,  gdzie by wykożystał na forum w redakcji.  Bo jak zauważyliście od jakiegoś czasu nie ma nawet "Pytania Dnia" a z jakiej przyczyny nie wiadomo i po tym można stwierdzić żevw redakcji się coś dzieje.  I mam nadzieję że @Makumba włoży dużo pracy żeby wspomóc redakcję.  

Dzięki i pozdrawiam KomandosRA^^

Edytowane przez Do you Like Banana ? (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MeFka.    96

Nie znasz goscia z serva, to nie komentuj ziomeczku

po tym co pisze wydaje sie ambitny, elokwentny itp, ale zgrywa wielkiego pana jako admin. Ja bym mu nie dawal wiecej rang, bo to tylko pobudzi jego "ambicje" pomysli ze mu juz ogolnie wszystko mozna.

Lize dupsko ranga wyzej od siebie, reszte ma ogolnie w chuju za przeproszeniem

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy Ernest sie nadaje czy nie, zostawcie to do oceny ranga wyżej. Z mojej strony to jestem na małe tak. 

+ Brakuje nam redaktorów. 

+\- Staż na forum. 

+ Wiek.

+ Jego praca wygląda całkiem przyzwoicie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AviX.    575
49 minut temu, MeFka. napisał:

Nie znasz goscia z serva, to nie komentuj ziomeczku

po tym co pisze wydaje sie ambitny, elokwentny itp, ale zgrywa wielkiego pana jako admin. Ja bym mu nie dawal wiecej rang, bo to tylko pobudzi jego "ambicje" pomysli ze mu juz ogolnie wszystko mozna.

Lize dupsko ranga wyzej od siebie, reszte ma ogolnie w chuju za przeproszeniem

:)

To nie temat do dyskusji pomiędzy użytkownikami i proszę zachować kulturę. Następne takie zachowanie będzie karane +3!

Co do podania, jestem na tak, bo nie mamy redaktorów.

Edytowane przez AviX. (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KaZix    43

Jestem za daniem szansy
+Ładne i estetyczne podanko 
+Wiek
Do aktywności też nie można się przyczepić ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fixen    188

Dałbym mu szanse, wszystkie plusy zostały wyżej wymienione, więc nie będę ich powielał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chicen    993

Damy szansę i zobaczymy jak to wyjdzie zgłoś się do mnie na priv co chcesz robić w redakcji konkretnie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.