Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zlot

zabsoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem gdzie wstawic ten temat moze to glupi pomysl ale warto sprobowac. Gralem w L2 kiedys to tam organizowalismy zloty jakas najebka na domku czy cos w tym stylu. Mysle ze nasze forum jest zgrane i ze duzo ludzi by przechylilo z kims na zywo te przyslowiowe symboliczne piwko :D:D. Tak wiec chcialem was zapytac kto bylby chetny na takie spotkanie wspolne rozmawialem z paroma osobami na pw i powiedzieli ze zajebisty pomysl dlatego tez chce wiedziec co wiekszosc o tym mysli. Wiadomo termin i miejsce jest do dogadania.. myslalem ze bardziej przed swietami jakis weekend. Nie wiem wynajac jakis domek czy moze ktos posiada i moze udostepnic a jak nie bedzie takiej osoby to mozna sie zrzucic i pobalowac dwie noce przykladowo. Tak jak mowie wszystko jest do dogadania pozdrawiam :D

Pomysł jak najbardziej dobry tylko ciekawe ile ekipy by się zebrało :) 

Fajnie by było zrobić zlot, kiedyś też wspominałem może każdy by się zmobilizował odpowiednio :P 

• Piwko 1

no nie wiem @Chicen jak to bylo wczesniej ja powiem Ci ze gdyby nawet 4 osoby napisaly na pewniaka ze przyjada w jakies miejsce to bym przyjechal nie wiem malo ludzi sie wypowiada w tym temacie ale moze z czasem sie rozkreci zrobilem go bo bym byl za takim czyms i mysle ze nie tylko ja no ale czekam na kazdego przemyslenia

Według mnie to nie ma sensu, jak byłam na poprzedniej sieci która niestety upadła również był taki temat, na początku było 20 osób a jak doszło co do czego to byłam ja wlasciciel sieci i administracja, więc to nie ma sensu bo ludzie się zapisują a potem za przeproszeniem gówno wychodzi. Tyle w temacie :(

Na ostatnim zlocie były 4 osoby, ponieważ to nie był zlot tylko spotkanie administracji... jak można nazwać zlotem coś, co nie było publicznie udostępnione, tylko na ts miedzy Chicenem Jaszczurem i kilkoma osobami, które siedziały z nimi na kanale. Jeżeli będzie publiczna informacja o zlocie, to mogę się założyć, że wiara by dopisała, ale to w okresie urlopowo-wakacyjnym proponuję. 

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.