Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rozwiązany Problem z CS GO

GrunteK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam problem z cs'em, wchodzę na mecz, gram normalnie po paru rundach cs się wyłącza, muszę włączyć go od nowa i dołączać do meczu, jest to denerwujące przy Turniejowych, bo pogram np. 3 rundy i najczęściej na początku następnej po zakupie broni się wyłącza, dodam ze wcześniej zdarzało się takie coś, ale to było raz na kilkanaście meczy a teraz co mecz i do tego nie raz a kilka razy. Nie wiem czym może być to spowodowane. Bo pojawiło się to tak nagle miałem kilka dni przerwy od gry w cs, po tych kilku dniach postanowiłem pograć i takie rzeczy zaczęły się dziać. 

Jak się wyłącza to nie pojawiają się żadne komunikaty/błędy, jest po prostu od razu pulpit.

Kompa mam słabego ale zazwyczaj te 60 fps'ów jest ;((

Dodam że widziałem kilka poradników żeby wejść w pliki cs. csgo->cfg i video i tam zmienić z 0 na 1, lecz niestety nic to nie dało. 

Miał ktoś może już taki problem lub wie jak go rozwiązać bo ja już nie mam pomysłów, może pomożecie? :(

Edytowane przez GrunteK

4 minuty temu, Bartuś ? napisał:

Reinstal csa nic nie da, opcje będą te same. Trzeba steama zreinstalować, a potem csgo, ja tak robiłem. :D

Da jeżeli usuniemy także folder csa w folderze steam bo jeżeli odinstalujemy csa to folder nie znika z opcjami ,trzeba go recznie usunac

Edytowane przez GuCciBoy

Wyłączyłem zaporę, nic to nie pomogło, na botach dzieje się to samo.

Dzisiaj pojawił się nowy problem po zaktualizowaniu cs'a, wszedłem i chciałem zagrać na nowym duscie, no i przy końcu ładowania mapy wyłączył się cs, próbowałem dołączyć lecz dalej mnie wywalało i ban na 24h za nie dołączenie do meczu. Tak samo dzieje mi sie na Nuke.

• 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś ma taki problem to mi pomogło usunięcie wszystkich Opcji uruchamiania. Wszystko już działa jak powinno, dziękuje wszystkim za pomoc :D

Temat można zamknąć :)

• 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.