Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BaseBuilder by Makumba

Wr3dnyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na dniach zaczynam prace nad unikatową paczką pod modyfikacje BaseBuilder. 

Jako, że chcę zrobić serwer dla graczy, chciałbym zapytać co waszym zdaniem powinno się znajdować na takim serwerze. Wszelkie propozycję rozpatrzę oraz mam nadzieję, że serwer pewnego dnia znajdzie się w tabelce serwerów naszej sieci.

Base Builder to mod gry Counter-Strike 1.6. Rozgrywka polega na bronieniu się CT - Obrońcy przed TT - Zombie. Obrońcy muszą jak najszybciej zbudować swoją bazę z klocków i innych elementów porozrzucanych na mapie, po uwolnieniu Zombie Obrońcy muszą za wszelką cenę przeżyć. Celem Zombie jest zabicie wszystkich Obrońców.

Dodatkowo na serwer zostaną wprowadzone VOTE na początku mapy w jaki typ BB ma się serwer przełączyć, serwer będę robił na wzór dawnego serwera BB na którym grałem. Ale i tak chciałbym wprowadzić na niego coś od graczy, za wszelkie odpowiedzi pod tym tematem dziękuje i pozdrawiam. 

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.