Skocz do zawartości
Zostań Donatorem! ×
[Rekrutacja] Szukamy Grafika! ×
[Dołącz z serwerem do Greenhaze.pl] ×

Aktualności

Zmiany na forum

Wszelkie informacje znajdują się w poście, wejdź w "Czytaj więcej"

Zmiany/aktualizacje na serwerze PB+Klasy

Wszelkie zmiany oraz aktualizacje przeprowadzone na serwerze Paintball + Klasy.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Nowy motyw forum

Prezentujemy wam nowy motyw forum, który po raz kolejny wykonał dla nas ARISovsky. Wszelkie błędy lub propozycje zmian możecie zgłaszać w specjalnym do tego temacie. Zapraszamy do oceny i komentowania.

Odbanowany h4x. - odwolanie od bana z only awp

h4x.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: h4x.

Nick admina, który mnie zbanował: Firzen?

Mapa: awp_ice

Data: 27.12.2017, 21:10

Powód: Czitowanie?

Dowody: Niech admin przedstawi.

Link do SourceBans: http://gh.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:26371059&advType=steamid&Submit

Bana otrzymałem na serwerze only awp, lecz nie macie odpowiedniego działu żeby napisać odwołanie. Proszę, żeby admin przedstawił dowody, na których podstawie dał mi bana. Swoje w tej grze przegrałem, więc niech admin ma na uwadze to, że ktoś może grać lepiej od niego.

zostales zgloszony przez 5 osob jako cheater wiec bylem zmuszony do zbanowania Ciebie i mi sie rowniez wydawalo ze byles odpalem.

Edytowane przez Firzen

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.