Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Archiwum Nowy wykaz karania :)

Chicen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wpadł na świetny pomysł odnośnie rozdawania warnów co w granie administracji przedyskutowaliśmy i pomysł nam się spodobał a więc od dnia dzisiejszego za każde drobne wykroczenie typu spam,za duża liczba emotek,brak spoilera itd. nie będzie nagradzana +1 a tylko +0 nie ma co się cieszyć że warnów nikt nie będzie dostawał bo jeśli ktoś otrzyma takie +0 trzy razy za czwartym otrzyma już +1 mam nadzieję że podoba wam się pomysł

Za 4 żółte dostajesz jedną czerwoną. Takie coś pasuje według mnie, nie ma sensu od razu warnować np. nowego użytkownika tylko dać mu +0 kilka razy. ;)

Barti pomysłowy. :D

@EDIT:

Za 4. Jak masz trzy +0 to nie masz nic, a jak masz już 4, to dostajesz warna. Podobna zasada do tej w piłce nożnej. Dostajesz 2 żółte i w konsekwencji czerwoną.

Edytowane przez Veckner

To miałoby sens w momencie, kiedy te warny byłyby niezbywalne, ew. można byłoby je odpracowywać dopiero po miesiącu.

Trzy osty słowne, a później pierwszy warn, którego można szybko odpracować? Za lekko ;).

To tylko moja opinia, możecie się z nią nie zgadzać ;). 

To miałoby sens w momencie, kiedy te warny byłyby niezbywalne, ew. można byłoby je odpracowywać dopiero po miesiącu.

Trzy osty słowne, a później pierwszy warn, którego można szybko odpracować? Za lekko ;).

To tylko moja opinia, możecie się z nią nie zgadzać ;).

0 są niezbywalne, jeżeli użytkownik dostanie 3x0 to ma ja cały czas, z odpracowaniem ich się coś pomyśli :)

0 są niezbywalne, jeżeli użytkownik dostanie 3x0 to ma ja cały czas, z odpracowaniem ich się coś pomyśli :)

Chodziło mi, żeby +1 były niezbywalne albo żeby można byłoby je odpracować po dłuższym okresie czasu (2tyg/msc)...

Domyśliłem się że +0 są niezbywalne ;).

• 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.