Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wasz zdanie na temat Borówka.

BorówkaV2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie, piszcie co Was gryzie We mnie. Bo + to chyba nie widzicie ;3

Na każdą odpowiedź, postaram się stosownie odpowiedzieć/wyjaśnić.

Edytowane przez Borówka
  • GreenHejzka 1

ale fajnie teraz wszyscy będą dawać lajki i unlajki ;d. Jak dla mnie jesteś borufką która ma swoja zdanie i jak ktoś coś głupiego napisze to podkręcasz temat aż do bólu kręcąc beke. Też tak robię ;d.

Zgodzę się z Kojaczkiem. Nie szukasz spinek tylko lecą żarty. Może czasami za mocno ale trzeba mieć dystans i odpuścić niepotrzebną kłótnię. Fajnie angażujesz się w pracę redaktora i to doceniam.

ale fajnie teraz wszyscy będą dawać lajki i unlajki ;d. Jak dla mnie jesteś borufką która ma swoja zdanie i jak ktoś coś głupiego napisze to podkręcasz temat aż do bólu kręcąc beke. Też tak robię ;d.

Zgodzę się z Kojaczkiem. Nie szukasz spinek tylko lecą żarty. Może czasami za mocno ale trzeba mieć dystans i odpuścić niepotrzebną kłótnię. Fajnie angażujesz się w pracę redaktora i to doceniam.

Spoko jestes, kiedys cie wpiernicze za wiesz co :3

Da sie z toba pogadac, ogolnie fajny jestes ;p

Dzięki ;3

Borówka amerykaÅ„ska jest w porządku, lubię ją jako zimną przekąskę. Czemu zimną? Ze względu, że przed konsumpcją wkładam je do lodówki.

Zimne najlepsze <3 :P

przecież widać kto się spina a kto nie. z kim można się pośmiać, z kogoś czy z samego siebie. kto ma dystans do tematu.

No tak :D

Dobrze wiesz ze wiele osób tutaj ma ale do ciebie o twoje zachowanie na Ma..... i tylko o to im chodzi

Dobrze, ze to napisałeś ;3 Åšwiętętości nigdy dość :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.