Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Siema :)

Míś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem Maciej, ale mówcie mi Teddy, Narr lub Míś. Mam 20 lat i głównie gram w gry lub robię muzykę w FL'u. 
W gry grałem zawsze po to żeby wygrać i być jak najlepszym. CS 1.6 towarzyszy mi już chyba jakieś 8-10 lat, a pierwsza gra w jaką grałem to StarCraft:Brood War i stąd chyba ta chęć rywazliacji. Przez to udało się osiągnąć parę wysokich rang, takich jak Global w CS:GO, D1 w LoL'u, Diament w Starcraft 2 itp itd. :D
Na forum jestem pierwszy raz, a na serwerach jeszcze nie grałem. Jestem tu dlatego że uwielbiam fora CS 1.6, kiedyś byłem również administratorem różnych serwerów, ale że zmienia mi się drastycznie życie ostatnio, to nie ma nawet za bardzo czasu na grę. Jestem chętny do pomocy z ogarnianiem forum lub sprawdzaniem screenów/dem, jako że mam w tym spore doświadczenie (ale to jeszcze do zweryfikowania wiadomo). 

Rozpisałem się, to nie będę już zniechęcał ;D
Liczę na miłą atmosferę, a od siebie mogę zagwarantować posty dobrej jakości i naładowane sensownymi zdaniami ;D

Edytowane przez Míś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.