Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Regulamin Członków UBT


Pacia ♡
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext296406541578757.png

 

1. Członkowie UBT to osoby, które zajmują się rozpatrywaniem wszystkich próśb o unbana, w dziale do tego przeznaczonym. Taki członek posiada dostęp do amxbansa/sourcebansa. 

 

2. Osoba będąca w UBT, jest zobowiązana do sumiennego i obiektywnego wykonywania swoich obowiązków.

 

3. Prośby o UB:
- Obowiązkiem członków UBT jest sprawdzenie prośby gracza, który utworzył temat w ciągu 24h.

 

- Gdy gracz z banem o powodzie "Wstaw screeny.." utworzy temat i przedstawi sytuację, w wyniku której niemożliwym będzie sprawdzenie screenów, obowiązkiem UBT jest analiza demka i wydanie werdyktu do 24h od momentu napisania tematu.


- Gdy gracz z banem o powodzie "Wstaw screeny.." otrzyma po raz 3 ssy, które okażą się czyste, to obowiązkiem UBT jest analiza demka. Jeżeli oskarżony jest czysty, UBT musi poinformować Opiekuna/Właściciela serwera o sytuacji.


- Gdy gracz z banem o powodzie "Czitujesz" utworzy temat, obowiązkiem UBT jest analiza demka do 24h od czasu napisania tematu. Rozpiska admina jest jedynie pomocą w wydaniu właściwego werdyktu i nie jest rzeczą decydującą ani wymaganą.


- W przypadku sytuacji innych niż opisane powyżej, członek UBT na bazie własnych doświadczeń i umiejętności musi udzielić pomocy osobie oskarżonej.


- Kiedy gracz niepoprawnie wypełni wzór lub go nie użyje, to obowiązkiem UBT jest poinformowanie użytkownika o błędzie lub podanie wzoru, który ma zastosować.


4. Każde odwołanie od bana z powodem "Czitujesz" lub każde zgłoszenie musi mieć rozpiskę (czas podejrzanej akcji + wyjaśnienie/werdykt). Tematy zamykane bez owej rozpiski, będą traktowane jako niezgodne z regulaminem i ponownie rozpatrywane.


- Zgodnie z regulaminem: https://greenhaze.pl/topic/17-regulamin-unban-team/ - rozpiska na bana powinna zawierać 5 spalonych akcji (przez spalone rozumie się akcje, które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia).


- W przypadku czystych demek członek UBT nie ma obowiązku zamieszczać rozpiski, jednak jakikolwiek komentarz dotyczący zachowania na demku i/lub inne informacje mogące pomóc w przyszłej pracy administracji są zawsze mile widziane.


5. Zgłoszenia/Odwołania graczy ze Steam muszą być sprawdzone przez co najmniej 2 członków UBT.


6. Jeśli gracz nie zgadza się z decyzją członka UBT, może napisać od niej odwołanie. Sprawa zostanie wtedy rozpatrzona przez opiekuna UBT i jego decyzja będzie niepodważalna oraz ostateczna.


7. Zgłoszenia demek z POV muszą mieć demko z HLTV.


8. Członkowie UBT w przypadku otrzymania bana na serwerze są traktowani jak zwykły użytkownik - mają absolutny zakaz usuwania swojego bana z bansa (procedura o UB przebiega w taki sam sposób, jak w przypadku graczy).


9. W przypadku, kiedy członek UBT nie zmieści się w limicie czasowym (tj. 24h od powstania tematu), może zostać ukarany przez opiekuna.


10. UBT zastrzega sobie prawo do ukarania gracza zgodnie z taryfikatorem danego serwera, na wskutek dowodów znalezionych na demku lub/i dostarczonych przez graczy.


11. Faworyzacja jest zabroniona. Kierujemy się zasadą "niewinny do momentu udowodnienia winy" - to UBT stoi pomiędzy administracją, a użytkownikiem w przypadku sporów dotyczących bana.


12. Zakaz wynoszenia informacji z kącika UBT - to co jest w kąciku, pozostaje w kąciku.


13. Właściciel/Opiekun/Regulamin danego serwera, może zarządzić czy dany gracz dostanie bana czy ub.


14. UBT może dodawać bany w bansie, kiedy widzi czitera na serwerze, gdzie nie ma flag.


15. Jeżeli członek UBT jest poproszony o zmianę bana z SID na IP, to musi to zrobić.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.