Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Witam!

MaxiS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników oraz administratorów forum! Przebywam do Was za sprawą pewnej kobiety, o jakże kreatywnym kolorze włosów - @ Endrjuu :D Nie przedłużając, może coś o mnie? Od początku swojego życia mieszkam w województwie pomorskim, dokładnie w 3mieście (trójmieście). Mam wiele zainteresowań, lecz tymi największymi jest pływanie, muzyka i od pewnego czasu fotografia. Aktualnie posiadam 6 kotów, dwa psy i kolejne zwierzęta w planach..  Żeby było tematycznie do całej strony, wspomnę o swojej przygodzie z grą Counter-Strike. W CS 1.6 nie grałem za dużo, nie interesowała mnie owa produkcja, dopiero najnowsze wydanie gry (CS: GO) chwyciło mnie za "serce" i gram w nie od samego początku. Aktualnie posiadam około 7 tysięcy godzin, ale nie gram już od jakiś 6 miesięcy. Na codzień pomagam przy prowadzeniu forum mojej ekipie, gdzie pełnię funkcję admistratora (forum) od paru miesięcy, więc doświadczenie jako takie mam w tej "branży". Już nie będę zanudzał, życzę tylko powodzenia całej sieci i jej społeczności. Będę wpadał co jakiś czas do miłej Pani Właściciel. 

Pozdro! 

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.