Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rozwiązany Serwer Drużynowy

Vegaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wszystkich na forum.

chcielibyście serwer drużynowy w którym zbierały by się drużyny na forum ?

Byłyby jakieś eliminacje, nagrody za wygrane itp, oczywiście czysty serwer, bez żadnych pluginów itp. 

Mogę opłacic  takowy serwer jeżeli będzie potrzeba. 

Drużyny składały by się 5 - 5, albo i więcej.

Serwer byłby zamknięty, możliwośc wejścia tylko jeżeli będzie taka potrzeba, forum będzie organizowało turniejem nagrody, pieniądze, itp (Oczywiście mogę sponsorować razem z kimś)

Można dopisywać jakieś propozycje co do tego projektu :) 

Byliby jacyś chętni na taki serwer ?

• Superka 1

2 minuty temu, Endrjuu napisał:

Serwer do mixów? Dobry pomysł. Ale kto będzie organizował je? :hmm 

Jeżeli będzie potrzeba, to mogę ja + @ Cisuu, teraz mam dużo czasu, mogę podjąc się tego wyzwania, tylko muszą byc chętni.

Przez Cisu ♡,

Ja to nie wiem czy na 100% bo na razie chcę się zająć swoim serwerem. :)

Przez Pacia ♡,

A nie pozabijacie się? :D

• Haha 1

Jestem za. Dlaczego?
Lubiłem swojego czasu grać mixy, a także dreszczyk emocji podczas meczy turniejowych. Przeciwny jestem jednak jakimś względnie stałym drużynom itp. Wolałbym widzieć 10 osób które się wybierają i ot zaczyna się gra. Tyle.

Jestem przeciw. Dlaczego?
Takie "wielkie pomysły" praktycznie zawsze, pobędą sobie chwile, dwie, a potem wygasają. Bo brak nagród, chętnych, organizatora, itp. itd.
Że tak pozwolę się wyrazić: ciekawe pomysły na serwery ma każdy, problem jest dopiero w fazie realizacji, kiedy okazuje się że nie jest to wszystko takie kolorowe.

Podsumowanie: Jeśli tylko jest ochota i administracja się zgodzi, śmiało. Ale nie zdziw się kiedy dopadnie Cię brak chęci do kontynuowania organizacji serwera.

• Superka 1

48 minut temu, Míś napisał:

Jestem za. Dlaczego?
Lubiłem swojego czasu grać mixy, a także dreszczyk emocji podczas meczy turniejowych. Przeciwny jestem jednak jakimś względnie stałym drużynom itp. Wolałbym widzieć 10 osób które się wybierają i ot zaczyna się gra. Tyle.

Jestem przeciw. Dlaczego?
Takie "wielkie pomysły" praktycznie zawsze, pobędą sobie chwile, dwie, a potem wygasają. Bo brak nagród, chętnych, organizatora, itp. itd.
Że tak pozwolę się wyrazić: ciekawe pomysły na serwery ma każdy, problem jest dopiero w fazie realizacji, kiedy okazuje się że nie jest to wszystko takie kolorowe.

Podsumowanie: Jeśli tylko jest ochota i administracja się zgodzi, śmiało. Ale nie zdziw się kiedy dopadnie Cię brak chęci do kontynuowania organizacji serwera.

Jeżeli będzie zgrana ekipa, to nie widzę żadnego problemu, ale jeżeli ekipa nie będzie się zgadzać to może pójść nie tak.

Nie znikną chęci ponieważ sam widzisz że jestem online, podejmuje się wyzwań a niekiedy sam je tworze, fajnie że jesteś za i też przeciw, nic nie mam do tego.

Mam pomysł troszkę lepszy.

Zróbcie coś w stylu faceit, wygrany mecz np tam 2/3 pkt, przegrany -1/2 ( zależy ile + za wygrany), remis zero, po każdym meczu ma być wrzucony ss wyników i jedna osoba tabelkę by prowadziła.

Na koniec miesiąca jakaś mała symboliczna nagroda dla tych którzy by wygrywali dużo i oczywiście grali :)

Składy wybierane na numerki albo losowane przez jakąś stronę np. Losowy generator! (żeby było uczciwie)

Wszystko byłoby możliwe do objęcia Screenem.

Tylko pytanie czy ktoś się podejmie zliczania pkt, prowadzenia tabelki na bieżąco i sponsorowania nagród!

Najlepiej Only Steam :)

Edytowane przez Mrraśny ❤
  • Pikachuuuu 1

Pomysł wyżej odpada.
Skończyłoby się na tym że powstało by kilka drużyn z czego 2 by grały między sobą non-stop.
Może od razu ESEA: wprowadzić opłatę miesięczną, zrobić rangi, (...) mieć swój program do matchmakingu.
Nie utrudniajmy, póki nic nie ruszyło.

• Superka 1

@Takkar 

22 minuty temu, Takkar napisał:

Jestem za, mogę się dorzucić do nagród oraz chętnie rozwale jakiegoś bota typu @ Cisekczy @ Rickkk:D

Jestem za takim serwerem a z innej kwesti chcialbym dodac ze jak nikt mi nie pomoze z ta myszka to ja nawet na botach nie dam sobie rady ;p

• Superka 1

• 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.