Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Zbanowany unBan

TOMMYLEEJONES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Tommy Lee Jones
IP/SteamID: 81.161.203.106

Data otrzymania bana: 2018-10-26 
Mapa: de_dust2
Admin nadający bana: nie wiem

Powód bana: Aimbot
Screeny: nie mam ss

Opis sytuacji:  ban za nic bez ss jestem czysty gram bez haksow Aimbot sam namierza i strzela a u mnie łatwo zobaczyć ze nie strzelam heada za headem inne trzymam celownika cały czas nad głową tylko panuje nad rozrzutem i to wyklucza aima ale admin widocznie nie wie 

czekam na odpowiedz i pozdro

Adminem banującym był OrzeszkiWKarmelu. Nie wiem jaki ma nick na forum także @ Endrjuu jeżeli macie takiego o takim nicku admina to proszę jak go spotkasz, żeby stworzył konto na forum lub żeby to ogarnął bo nie znam jego nicku na forum. ;)

Link do HLTV: http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1810261519-de_dust2.dem.zip

Rozpiska demka: 

03:10 - celownik Ci się trzęsie

04:37 - celownik Ci się trzęsie

04:56 - celownik Ci się trzęsie

06:34 - celownik Ci się trzęsie

08:12 - celownik Ci się trzęsie

08:35 - celownik Ci się trzęsie

11:10 - celownik Ci się trzęsie i to bardzo

Podsumowanie.

Po pierwsze jeżeli dostajesz bana za aima to nieoznacza że trzeba robić ci ssy.

Po drugie według mnie wygląda to jak jakiś słaby aimbot który troche namierza nie tylko na głowe ale ogólnie na ciało i daje coś w stylu rozrzutu który redukuje dlatego przy kazdym strzale ci tak skacze celownik. 

Po trzecie nie jestem pewny decyzji swojej ale według mnie słusznego bana ode mnie otrzymałeś

Jednakże naprawdę cięzko mi jest ocenić tą sytuacje dlatego proszę o pomoc innych UBKEOW macie rozpisac demo macie na to 24h od teraz decyzja czy ban będzie zdjęty czy też nie, ustale jutro czy to sam czy z innymi wraz z właścicielem @ BatmaNN @ Takkar  @ Endrjuu

• Like 1

Przejrzałem demko 2 razy po obejrzeniu i rozpatrzeniu stwierdzam, że owy gracz jest czysty. Możliwe, że miał śliską podkładkę lub coś innego. Dla pewności obejrze demko jeszcze kilka razy najwyżej z edytuje post.

za zgodą @ Fixen ♡ się wypowiem

Ogólnie demko dziwne, prawie wszystkie akcje typa to strzelanie w biegu i trafianie co 2. strzał lecz równo pod model

2:16 biega biega i trafia 

8:30 wtf ten rozrzut, koleś strzela w biegu a wszystkie strzały lecą idealnie pod typa? jak dla mnie trochę nospreadem śmierdzi

8:40 no i tutaj mamy trochę wisienkę na torcie, gości nie strzela ( tak jakby słaby trigger), dziwne lockowanie celownika przez scianę , modelowo ( pod katem lockowania), w każdej poprzedniej akcji to dziwne "trzesienie" było podczas strzelania a tutaj widzimy ze trzęsienie pojawia się bez strzelania wtf?

8:43 aim_pośmiertny 

Jak dla mnie to bardzo słabo skonfigurowany hax, chociaż fajnie jakby było jeszcze jedno demko do obejrzenia na tego typa

@ Rickkk o jakiej akcji ty mówisz 11:10 jak demko się kończy 8:50

• Pikachuuuu 1
  • Haha 1

@ Cremastermoze zle ci sie demko zaladowalo. W kazdym razie jestem troszke Panowie wami zawiedziony gdyz prosilem o rozpisanie demka a nie opisanie to co sadzicie, bez rozpiski. Nawet ja to zrobilem troche zle ale usprawiedliwie sie gdyz musialem jechac na spotkanie wiec robilem to na predkosci prZED wyjsciem. @ Cremasterladnie wszystko rozpisales i o to mi chodzilo napisz do mnie na pv.

Moja dezycja jest taka ze ban zostaje.

Gdyby mial sliska podkladke jak mowiLi@ BatmaNN@ Takkar to trzasl by sie przy kazdym ruchu.

W mojej opini jest to jakis slabo skonfigurowany aim z jakims smakiem

nospreada.

BAN ZOSTAJE / BRAK UB

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.