Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany UB

Wale Was Na Leb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat otwieram na nowo i przywracam bana jednakże o zmienionym opisie gdyż podejrzewam gracza o autobh.

Sytuacja wygladala nastepujaco ze dalem koledze ssy za dziwne strzelanie w miejsca w ktorych sie nie skanuje a o dziwo bylo tam duzo osob. Jednakze ssy czyste z tego co widze.
Druga rzecz jaka zauwazylem to autobh jednakze bylem pewny ze ssy nie beda czyste o dziwo sa dlatego niechcialem dawac opisu bana "cheater" lub tego typu podobny.

Troche pracy nie zaszkodzi ubekom dlatego znowu prosze o rozpisanie demka http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1810281919-de_dust2.dem.zip

@ Takkar @ Zielarz @ BatmaNN @[Urlop] Tryto. @ Cremaster (zgoda na udzielenie sie pod postem)

Z tego co osobiście zauważyłem to w czasie

06;34

07;25

08;21

Zbyt dobrze wychodzi Ci te BH i zbyt gladko. Nie jest to 5 spalonych akcji, dlatego o wypowiedz prosze wszystkich ktorych oznaczylem z wyjatkiem Tryta ktory moze ale nie musi sie wypowiadac.

Wspomagacz jest wspomagaczem wiec musimy przeanalizowac demko, jesli jestes czysty to nie masz sie o co martwic, jesli nie to nas poinformuj lub sami sie tego doszukamy, jezeli znajdziemy dowody. 

Za wszelką zwłokę w przypadku bycia graczem nie używającym wspomagaczy bardzo przepraszam osobiście.

• Like 1

@ Rickkkdobrze ze zauwazyles,nie sprawdzalem gracza pod tym kontem,bardziej pod wh,aima 

sprawdzilem te akcje ktore podales i takze wydaje mi sie ze gracz uzywa autobh

6:37 - takie bh po prostej jest no ciezkie do wykonania (ale mozliwe) nabardziej w tej szarży nie podobal mi sie ten obrót w 6:40 praktycznie w tej szrży nie możliwy do wykonania

7:25-tutaj akcja ewidentnie spalona(lub moze byc to opoznienie demka hltv)chodzi mi tu glownie o to ze ogladajac te bh w predkosci 1/2 widac ze gracz nabiera lekkiej predkosci,ale wyglada to tak skok strafe skok strafe,(czyli napierw skok a pozniej te machniecie myszka) a powinno to byc zsynchronizowane zeby nabrac takiej predkosci jak pan podejzany

8:22-ta sama sytuacja co wyzej tylko ze tu wykonal 1 strafe po czym pomyslal "a walic nie chce mi sie machac myszka" no i znowu bh po prostej ktore jest no ciezkie a zwlaszcza zeby przyspieszyc tak jak podejrzany 

Dla mnie pod względem bh spalony

• Superka 1

Panowie dziwię się że jeszcze się zastanawiacie. 
Widać na kilometr autoBH. Zero pomyłek, prawie zero ruchów na boki, co tylko utrudnia graczowi wykonywanie bunnyhopa, więc sprawia że jest to jeszcze bardziej niemożliwe do wykonania.
Pomijając fakt, że te skany faktycznie jakieś dziwne, ale jednak niewystarczający dowód na wh.
Tak czy inaczej, definitywnie używany był tu cheat na auto bunnyhopa.

@ Cremaster:

"

Co do tego typka z bh to dla mnie clear. Wh i aima na pewno nie ma, a co do autobh dla mnie jest clear.

On robi specyficzne bh, bez strafów ale rusza strzałkami i wtedy model idzie od razu minimalnie pod kątem 90 stopni.

Jest to do zrobienia, bh bez ruszania myszką można zrobić nawet do 4-5 skoków, a tutaj typ robi mikrostrefy (też takie czasem robię bo są bardzo przyjemne a nie trzeba napierdalać myszką na lewo i prawo)

6:32 po 4 bh traci prędkość

7:21 po 3 skoku traci prędkość, późniejsze bh są na wolniejszym speedzie 

8:26 tutaj standart bh, nic nadzwyczajnego na stefach zrobić tam 3 albo 4 skoki

innych czasówek nikt nie podał wiec jeszcze tam parę było:

7:00 bh i od razu tracenie prędkości

7:02 bh ze strzałkami bez duzych stref dla mnie standart, 4 odbicia po 4 lekko stracona prędko"

A więc po ponownym przeanalizowaniu demka w zwlnionych tempach i nie zwolnionych tempach przyznaję rację Cremowi. Próbowałem jeszcze na mapce wykonać coś takiego i się udawało. Dlatego też dostajesz UB. Przepraszam za zwłokę i zawracanie głowy @ Michalek167.

Dostajesz UB

• Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.