Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany UB

Wale Was Na Leb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze O Odwołanie bana, ponieważ macie takich super adminow ktorzy graja pewnie w cs miesiac i nie potrafia strzelac w te karabinki, daja bana jezeli ktos jest top1 na mapce nawet go nie sprawdzajac, nie majac pojecia o wh i aimie

panowie nie mieliscie sie czego doczepic to wymysliscie sobie autobh?  nie chodzi tu o ub ale o sam fakt nie zalezy mi zebym dostal ub bo jest duzo serverow na ktorych idzie pograc i gggra wiecej osob niz na waszym... i dalej bedzie tyle grac jezeli bedziecie miec takich Adminow ktorzy nie wiedza co to wh ani aimbot :))

Ja dawałem bana kolego. Widzę że bardzo znasz sie na rzeczy wszystko przeanalizowales patrzyłeś demka i nie tylko. Wiesz że człowiek to maszyna i nie ma prawa się pomylić pod każdym względem a jak zrobi coś źle (czytaj omyłkowo) to jest najgorszy na świecie i nie ma żadnego pojęcia o grze czy rzeczach tej grze podobnych itp. :)

Prostujac sprawę.

Po pierwsze każdy ma prawo do pomyłki. Jezeli nie zgadzasz się z werdyktem to zawsze też możesz sie odwołać od tego werdyktu. Tak działa prawo i regulamin na tym forum (czyt. Tak jak w Polsce - demokratycznym kraju, poprostu odwołujesz się do wyższej instancji jeśli wiesz o co mi chodzi)

Po durgie to nie jest dział żeby pisać smuty tylko aby odwołać się od bana kolego.

Po trzecie wcale się nie wyróżniałeś grając w tym momencie na mapie. Zauwżyłem twoje dziwne skany przez ściane w miejscach gdzie jest dużo osób więc to mnie zaciekawiło.

Po czwarte to że komuś robie ssy a pozniej one sa czyste i daje nastepnie bana za ABH to nie oznacza że szukam czegoś na siłe. Poprostu zauważyłem że ładnie za ładnie Ci to wychodzi więc postanowiłem to przeanalizować razem z innymi osobami.

Po piąte nikt Cie tu nie trzyma na siłę i nie zmusza do gry na naszych serwerach.

Po szóste jeżeli posiadasz naprawde obszerną i głęboką wiedze na temat wspomagaczy oraz przestrzegania regulaminów i praw, to zapraszam do złożenia podania o administratora lub UBT, jężeli oczywiście spełniasz wymagania.

Po siódme nie jestem 24/7 przy komputerze abym mogł automatycznie odpisac na jakikolwiek post ktory zosatnie dodany do działu którym zarządzam. Więc nie miej mi za złe że nie mogę z prędkością światła napisac pod twoim odowłaniem się od bana jaka jest moja ostateczna decyzja.

Po ósme nie dostosowałeś się w tym poście to wzoru aby się odwołać. Tak ciężko spojrzeć no przypięty post [WZÓR] odwołanie od bana.

Moje podsumowanie jest takie że otrzymujesz UB, gdyż musiałem skonsultować sie z osobą która w mojej opini bardzo dobrze zna się na tym.

Pozdrawiam, opiekun UBT

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.