Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany UB 3x

Wale Was Na Leb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Wale Was Na leb

Screeny: Nie Zostaly Mi one Przyznane 

Opis sytuacji: Ledwo co dostalem Ub na serverze Zrobilem jedna fartowna akcje skana no zooma i dostalem bana bez ss"ow ? co to ma byc XD? admini nawet nie sprawdzaja dokladnie ludzi tylko daja bana za 1 akcje? moze jakies ss Dowody drogi kolego, nie mam zamiaru dostawac 3x bana wciagu 24godzin :) i jakies dowody oprocz fartownej akcji ktorej sie kazdemu zdaza czyz to nie prawda kochany adminie ?, dałbys ss bys byl 100% pewny  5sec dluzej by to trwalo ale ja jestem pewny ze nie zaslugujesz na admina poniewaz nie potrafiasz sprawdzac ludzi i umiesz tylko pisac na waszych slawnych Malpkach @@@ :)

Już zerkam na demko, @ Rickkk, @ Cremaster @ Takkar

admin  banujacy @ DD2 efiks ciebie tez prosze o rozpiske poniewaz to ty go banowalesż

Obejżałem całe demko z 5-6 razy i nie moge znalezc momentu w ktorym dostales bana :/ jak by ktos mogl mi podac minute w ktorej pan podejrzany dostal bana bylbym wdzieczny :D

Edytowane przez Zielarz

Moim Zdaniem tak czy siak powinnien mi dac ss bo dobrze nie gralem a sie cieszylem na Mikrofonie ze zajebalem farta 

Wiec ja nie wiem co jest z waszymi Adminami ale to juz jest Przesada zebym nawet 30min nie mogl spedzic na waszym serverze jak to tak wyglada z kazdym graczem to Masakra :)

Edytowane przez Michalek167

@ Michalek167Podaj date bana oraz skopiuj wycinek z konsoli podczas wbijania na serwer

@ Zielarz

Przejrzałem akcje, nie będe wypisywał juz czasówek bo to głownie zadanie fx a ubteam ma się do tego ustosunkować

Dla mnie gracz clear pod każdym względem, jak wejdą jakieś rozpiski to się ustosunkuję bardziej szczegółowo

Edytowane przez Cremaster

Przez ♥♥♥♥♥Sasha Grey ♥♥♥♥♥,

Nick Wale Was Na Leb Adres IP Ukryty Typ Bana IP Powód Bana Cheater Wykonano 29.10.2018 - 20:24:19 Wygasa Nie określono Zbanowny przez `Fx ? Zbanowany na [Only DD2] GreenHaze.pl [Konkurs/WYGRAJ CS 1.6][FREE VIP 22-10] (de_dust2) Wszystkie wygasłe bany 2

• Piwko 1

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Wale Was Na Leb 
[AMXBans] Reason : ' Cheater ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ GreenHaze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 91.237.85.187 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check you

29.10.18... godzine macie zaraz co zalozylem ten post :) wiecej rzeczy za was nie bede robil skoro wy nie dajecie ss'ow to ja za was demka nie bede przegladal od tego sa Admini :)

Wrecz Macie Wszystko, Przyszedlem Z pracy i dalej nie mam ub? ile jest Adminow zeby ten problem rozwiazac ? od 3dni juz jest ten temat ROZWIJANY!

;o Kolejne 6h ? to przesiedze juz na tym forum 4dni zwiazane z banem XD?

PRZYPOMINAM ZE TO JEST PRAKTYCZNIE TEN SAM BAN CO 3DNI TEMU! tylko bez ss'ow -,-

@ Michalek167 

1.To ze admin ci dal bana a nie ssy to nie znaczy ze sie na niego nie nadaje,jest duzo programów przerabiających ssy

2. "Taki sam ban tylko że bez ssow" czyli ban nie jest taki sam bo tutaj admin ma prawo ci rozpisac demko a nie tylko UBT zerknie  na ssy i da ci ub

3. Admin ma 24h na rozpisanie demka,jeżeli sie w tym czasie nie wyrobi otrzymasz UB

4. Jestes strasznie niecierpliwy, dajmy czas dla @ DD2 efiks.. nie widzialem go dzisiaj na serwerze wiec moze ma jakies ważne sprawy i nie da rady nas poinformować o tym ze sie pomylił bądz rozpisac tobie demka

Edytowane przez Zielarz

@ Zielarzpostaw sie na moim Miejscu :) Chodzi o sam fakt ze juz jestem na tym forum 3dni o sprawie mojego bana, spedzilem na waszym Serverze max 20min a tutaj juz 3dzien i ty mowisz o Adminach ktorzy umieja Oceniac ? moim zdaniem sa beznadziejnni skoro dostalem 3 bany w ciagu 20min, poniewaz wystarczy poswiecic troche czasu a nie dawac bana od tak... 

Jak dla mnie gracz jest czysty a skan za którego dostał bana był bardziej fartowny niż cheaterski,dopatrzyłem się 2 podejżanych akcji ale jedna mogła być kewstią słuchu a druga to bardziej fart a mianowicie 

4:08,nie słyszałeś go ani infa nie dostałeś (więc nie mogłeś o nim wiedziec) jednak wyszedles w niego wcelowany

7:01 tutaj go słyszałeś, lecz za szybko zacząłeś ładować fullauto

no i skan za którego  dostałeś bana był no troche  fartowny(nie podobalo mi sie w tym jedynie to że celowałeś tak jak bys wiedzial o nim chociaz zadne info ani nic nie poszło ze idzie ktoś galą)

A jeżeli chodzi o te demko pod względem abh to ja bym sie znowu mogl kłócić o to(nie znam sie zabardzo na tym a z tego co widzialem to pomocnik robi to bardzo dobrze), kwestie bh pozostawiam do rozpatrzenia dla @ Cremastermasz tu link do demka :https://www107.zippyshare.com/v/dW3VfYWA/file.html

Jeżeli do godziny 20:00 nie zobaczę nic co by wniosło nowe światło na tą sprawę otrzymasz UB

Edytowane przez Zielarz

@ Zielarz nie wiem jakie posiadasz Sluchawki ale chyba od telefonu skoro nie slyszysz takich akcji, np to z gala to bylo sluchac jak byk u mnie :) i wiedzialem ze tam jest dlatego skanowalem tylko nie wiedzialem ze az tak fartownie sie to uda :))

Nie będę czekał na efiksa. Obejrzałem demo i w moim odczuciu jest one czyste. Fartowna akcja i tyle mam do powiedzenia. 

Radzilbym nastepnym razem zrobic ss'y a nie banować bez sprawdzania @ DD2 efiks. @ Endrjuu ♡ upomnij też gdyż jesteś właścicielem a moim zdaniem jest to nie stosowne aby odrazu po fartowanej akcji czy nie fartownej, bez sprawdzania dawać bana.

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.