Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Ukarany Zgłoszenie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:[ZUS]Zielarz
2. Nick OSKARŻONEGO:Wale Was Na Leb
3. IP/STEAM ID OSKARŻONEGO: 91.237.85.187:27005
4. Nazwa serwera:dd2
5. Link do demka: https://www98.zippyshare.com/v/Gg6yxIAh/file.html
6. Rodzaj wspomagacza: Aim(nie jestem pewny co do tego) Wh. na przycisk  z anty ss tak mi sie wydaje
7. Rozpiska demka:

1:06-  wyszedł wcelowany chociaz nie mogł o nim wiedziec,nie słyszał i infa też nie było
1:13-tutaj aż śmiechłem,wcelował sie w tt bo wiedział że tam biegnie ale jak gdyby nigdy nic odwrócił sie na tego który szedł na shifcie...nice
3:43: o nic go nie podejżewałem w tej akcji bo słyszał że biegli więc sie normalnie wcelował,bardziej sie zainteresowałem tym "strzałem" że tak to ujme ponieważ strzalu nie bylo a
celownik zrobił nienaturalny slalom po ciele tak jak by jakis aim sie zaciął
5:58-no tutaj ladnie,chcial wychylic na niego przejechal celownikiem ale zobaczył ze jest schowany za skrzynką więc postanowił sprawdzac dalej xD
11:33 ta akcja prędkość 1/4 można zobaczyć jak chciał strzelić w kolege który przeskakiwał a celownik mu sam przesunął na tego drugiego
15:29-no tu w prędkosći 1/4 chciałem podkreślić jak kolega wychylał na mida,okej gdyby nie to że najpierw wychilił na tego którego widział no przez tą szparke minimalnie
postanowil odpuścić i dac flicka na tego obok zeby nie bylo podejżanie
15:57-nie mogł o nim wiedzieć ani strzałów w jego strone ani od niego,a jednak nasz podejżany wychodzi nie wcelowany ale udaje że chciał sprawdzić gale..mhm można zauważyc
jak szybko jaki ma movment w tej sytuacji jak zwinnie przeflikował na tego o którym "nie wiedział"
17:23-skan skan skan i nagle zobaczył przez sciane ze idzie typ pod brame to sie wcelował..Brawo
17:30- po akcji wyżej zamiast sprawdzic za drzwiami respa czy cos to wychyla prosto na goscia który sie strzela na midzie.
18:33-no tutaj to takie obvious,sprawdzal normalnie po czym zobaczyl ze gostek zeskoczyl wiec postanowil powoli wychylic,no poprostu wiedzial
18:50-zobaczyl ze gosciu juz nie wyjdzie bo jest na respie to zucil mu takie nejda który by mu w tym wypadku zabrał jak najmniej(szczegół ale watro wspomniec)

Jak dla mnie jest to cos pod przycisk bo nie raz gra jak bot a czasami ma takie timingi ze ohoho,moim zdaniem ssy czyste bo ma antyss a co do jego bh to tak jak cremaster napisal ze da sie to robic jakies ministrefy ale z tego co on pisal na chacie to ma skok na spacji wiec wykonywanie takiego bh jest mega ciezkie

@ Rickkk@ Takkar@ Cremaster czekam na wasze wypowiedzi nie bede sam pojedmowal decyzji

Edytowane przez Zielarz
  • Like 2

1.06  było słychać kroki b-

1.13 też było słychać b-

3.43 dla mnie to naturalna rzecz, kiedy się nie zdąży oddać strzału b-

5.58 zwykłe wychylanie schodkowe na snipera.  Zresztą później nie zareagował na gracza który tam był b-

11.33 bezsęsu :D przecież nie trafił z tej awp więc gdzie tu mowa o aimie, możliwe że się lekko ruszył albo postać jeszcze się ślizgałą i miał rozrzut z awp b-

15.29 dla mnie za dużo w tym filozofii, kolega nauczył się wcelowywać na snipera i po prostu to zrobił a olał tego typa na zielonych bo był skupiony żeby tam zabić b-

15:57 słychać było w dolnym, że tupie, poza tym chyba dał o tym info. trochę dziwne zatrzymanie, jak dla mnie  neutral  ale należy zauważyć żę on tych flików nie trafia

17.23 typ za ścianą tupał więc mógł tam skanować, b-

17:30 przecież było słychać strzały z mida, a żę typ był ostatni w tt to mógł wychylić na pewniaka b-

18:33 tupał, tupał i tupał, naturalna reakcja czy mu nie wyjdzie, było wszystko słychać.. b-

18L50 dla mnie to nic nie dowodzi b-

Jak dla mnie gracz dobrze słucha i dzięki temu może na 1. rzut oka wydaje się że coś ma, ale w każdej akcji (poza 15:57) słychać ewidentne tupanie przeciwników.  

Co do ssów są raczej czyste, bo też sprawdzałem pod kątem antyss. 

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.