Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Rezygnacja/Zielarz

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym 05.011.2018 chciałbym prosić o zabranie admina na serwerze dd2,oraz posady/rangi/flag/usunięcie mojego bansa/,powodem jest to iż nie potrafie sprawdzać graczy ani rozpisywać demek,na waszych serwerach jak nabardziej bede pogrywał i na sieci zostane.....

Argumenty do powodów

1. Moja rozpiska  rzekomego cheatera który sie nim okazał (2 razy zarówno raz jak ricck kazał i sama moja skarga)

2.Tak jak ricck powiedział nie sprawdzam graczy oraz nie rozpisuje demek..

Dodam jeszcze cos od siebie na przyszłośc dla UBT:  Sytuacja gdzie oskarżony dostał bana tyro oraz takkar mówią ze gracz miał zepsutą podkładkę lub cos nie tak z myszką....ale ricck nie prosił ich o opinie tylko o rozpisanie demka.....Kolejna sytuacja:Ja ricck oraz efiks uważamy że gosciu jest odpalony więc rozpisujemy mu demko aleeee.... No 2 razy przeważył decyzje UBT pomocnik mający w tym wypadku najwięcej do powiedzenia,wypowiedzial on sie ładnie rozpisał demko(przepięknie poprostu ) sam ricck mi dawał demko na którym typ jest ewidentnie odpalony ale nie nie wstawił go bo jego pomocnik oczywiscie rozpisał demko pod rzekome dobre słuchanie gracza,albo te ministrefy,no prosze was ale nie ma gracza który by robił na spacji taki rzeczy....Podsumowywując , W dzisiejszych czasach przewaga głosów oraz wyzszosc rangi nie ma  znaczenia,znaczenie ma jak ładnie kto rozpisze demko i napisze jak on sie na tym nie zna .

@ Cisuś ♡prosze cie o natychmiastowe zamknięcie tematu bo podejżewam ze sie zrobi spina,a @ Fixen ♡oraz @ Endrjuu ♡po odczytaniu tematu  napiszcie mi pod nim że flagi zostały odebrane z góry dziękuje

Jakoś nie czuje sie za dobrze w tym gronie z ricckiem za bardzo sie dla mnie rządzi od kad dostal opiekuna

@ Endrjuu ♡wielki dzięki  za danie mi sznasy w UBT było mega fajnie do pewniego momentu :333

• Zmieszany 1
  • Haha 2

No w sumie masz rację. Rickkk jak dostał rangę opiekuna to zaczęło coś mu się dziać, np: Te jego pisanie na Chatboxie. 

Nie rezygnuj przez jednego typa, jak ja bym miał tak samo się zachować już by mnie tu dawno nie było. 

Przemyśl to jeszcze. 

Temat zamykam za zgodą piszącego. 

• Superka 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.