Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Zbanowany ban za aimbota

[S] Maniacs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zaczynajmy.

Po pierwsze pomogę Ci ze wzorem bo widzę ze masz problem.

Twój nick:  Maniacs

IP/SteamID: 188.147.106.22

Data otrzymania bana:  10.11.2018 - 14:12:53

Mapa: DD2
Admin nadający bana: Tutaj zazwyczaj nic nie wstawiamy bo nie wiemy kto nam nadał bana

Powód bana: Aimbot
Screeny: Brak

Opis sytuacji: Jak sytuacja wyglądała w twoim odczuciu

Druga sprawa to rozpiska HLTV z linku : http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1811101359-de_dust2.dem.zip Mapa dd2

[00:32] - Stoisz w tunelu gornym, jesteś wcelowany w kierunku skrzyni. Gdy przeciwnik wychodzi z za skrzyni oddajesz dwa strzaly ktore trafiaja w glowe mimo że twój celownik był w innym miejscu, może to lag w hltv więc to jest neutralne

[01:01] - Wchdzisz do górnych tuneli z bsa B, przeciwnik jest przy skrzyniach obok schodow nie jesteś wcelowany w niego ale po oddaniu strzałów celownik ląduje na głowie przeciwnika. Potem jest zwykły kill na schodach. Neutralne dowód tutaj też. Chociaż przypuszczam że posiadasz aima na przycisk.

[06:20] - Wchodzisz na skrzynie przy b i wcelowywujesz sie w CT spawn. Widzisz przeciwnika ale zamiast oddać strzał czekasz co w mojej opini było oznaką że włączasz aima. Przy okazji zmieniłeś broń na glocka. I co? Nagle twoj celownik przeskoczyl na tors/pas przeciwnika nienaturlanie zacząłeś strzelać ale nie zabiłeś.

[07:12] - Czelkasz z kolegą aż CT skrócą tunele i kolo B i pobiegna przez spawna TT, celując w tunel jeden z CT wyskakuje i jak robot oddajesz strzal w przeciwnika w powietrzu, i celownik szybko przeskakuje na tego ct w tunelu ktory byl za nim. Aim ci zwariował. Widać że odpalony.

[08:27] - Tutaj biegniesz po bs B i nie spodziewaleś sie wyjścia przeciwnika z tunelów. Znowu celownik na poziomie torsu/pasa. W slowmotion można zauważyć niewilki przeskok gdyż celownik byl blisko przeciwnika gdy ten wychodził

[08:52] - Tutaj poezja w twoim wykonaniu kampisz na bs czekajac na CT którzy biegną by rozbroic bombe. Gdy tylko wchodza w bsa przez drzwi ty ich widzisz i zamiast strzelac to sie na nich patrzysz. Pewnie znowu odpalałeś aima. Nagle celownik leci na tors jednego z ct, w tym czasie drugi chowa sie za skrzyniami tam gdzie jest zaplantowana paka, oddajesz kilka strzalow i automatycznie celowik nienaturlanie przeskakuje na przeciwnika który sie schowal za skrzyniami. Aim ci zwariowal w tym momencie, więc wrociles i dobiles tego pierwszego, drugiego pozniej normlanie z kosy zabiles.

[14:25] - Biegniesz na shorta i nie spodziewales sie skrótu CT z gali, gdy on na Ciebie wychodzi automatycznie celownik leci na tors. Miałeś włączonego aima. Odrazu po tej akcji byłem pewny i dałem ci bana.

Mój werdykt taki że używasz aima i bezszczelnie prosisz jeszcze o UB. NIE MA TAKIEJ OPCJI

Trzecia sprawa to zachowaj mój drogi kulture. 

Buziaki Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.