Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Papa

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym chciałbym się pożegnać z każdym,wielkie dzięki dla każdego za atmosferkę jaką tu stworzyliście.Przesiadując na forum praktycznie 24h /7 myślałem że się fajnie wszystko potoczy ale niestety spina z @ Rickkk za którą cię przepraszam mordo,doprowadziła do tego że nic już tu po mnie.Szczerze to naprawdę nie liczyłem na tą range moderatora ale jak zobaczyłem jak jest z moją aktywnością w porównaniu do innych kandydatów to miałem jedne z większych szans ale po raz kolejny wygrało kilka fajnie złożonych zdań....Mniejsza o to proszę o zabranie Halloweenowej rangi i rangi admina 4maps.

@ Endrjuu ♡jesteś naprawdę fajną kobitką,dziękuje ci mega za tego steama(jeżeli chcesz to mogę ci go oddać żeby nie było że lece na konkursy),dziękuje ci tez za tą szanse w UBT

@ Fixen ♡Mega pomocny facet z ciebie Wielkie Dzięki

@ Cisuś ♡ pomocny śmieszek(BOT) Dziękuje ci za wszystkie rozmowy na Chatboxie

@ peKU.Chyba najlepszy właściciel/opiekun serwera jakiego widziałem fajny pogodny facet który lubi popysować do graczy na serwerze,Dzięki również tobie za danie szansy bycia adminem na twoim serwerze

Papatki,dzięki za wspólnie spędzony czas

• Przykro mi 1

Szkoda, wymagania oraz kryteria doboru są dosyć ostre. W większości wypadków podanie odwaliło 70%. Jeśli go nie rozwiniesz, piszesz z błędami, to niestety szanse z automatu są mniejsze. Tak czy owak dzięki za wszystko i powodzenia w życiu :) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.