Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Dzięki wielkie!

3LAU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Z dniem dzisiejszym chciałbym zrezygnować ze współpracy z Waszą siecią. Głównym powodem przemawiającym za tym jest to w jaki sposób owa współpraca była realizowana. Nadmieniłem na początku, gdy ustalaliśmy jej warunki, że nie lubię być osobą pomijaną. Gdy prosiłem o cokolwiek musiałem czekać, natomiast gdy zachodziła sytuacja odwrotna starałem się realizować Wasze prośby jak najszybciej. Dodatkowo ciągły brak czasu przejawiający się przeciąganiem dyskusji na ważne tematy przelały czarę goryczy. Przykro mi że taki jest finał naszej współpracy, jednak nie widzę żadnej przyszłości z tą siecią. Brak zainteresowania ze strony wyższej administracji jest niestety nie do zaakceptowania. Uważam również, że niewiele zyskuję w wyniku tej współpracy, przez co jest ona dla mnie zwyczajnie nieopłacalna, okej wchodzi 10 osób od was a gdzie administracja? Tylko @ Justyna ^^aktualnie wchodzi także dziękuje ci za wszystkie reakcje i pomoc w centrum pomocy. Suma sumarum dziękuję za współpracę i życzę powodzenia w dalszym rozwoju sieci. Zastrzegam sobie również prawa do moich prac graficznych, które nie życzę sobie, aby zostały w dalszym ciągu używane po zakończeniu naszej współpracy.

• Piwko 1

Na początku było w miarę okej, lecz też nie do końca tak jak blau napisał. Gdy coś chciał to administracja miała to w lekkim poważaniu. Powodzenia w prowadzeniu sieci ;) Będę wpadał na forum od czasu do czasu :)

W sumie to od samego początku wiedziałeś, że nie będę miał czasu za dużo aby przesiadywać na teamspeaku. Wczoraj byłeś na kanale i przez 15 minut nie umiałeś określić w czym jest problem. Chcesz nam powiedzieć, że mamy obowiązek przesiadywania na ts? Każda osoba, która chce się z nami skontaktować robi to poprzez forum, bo tak jest najszybciej. Tak czy owak dzięki za współpracę :) 

Pamiętaj, że to wszystko jest wirtualne, każdy z nas ma swoje życie oraz problemy i to nimi w głównej mierze się zajmujemy. Wszystko to prowadzimy hobbistycznie, aby zrzeszać graczy, nie tylko z counter-strike, ale również z innych gier. Staramy się aby pobyt u nas był jak najbardziej przyjazny, chociaż nie należy to do łatwych i prostych rzeczy. Jeszcze raz dzięki za wszystko i powodzenia w rozwoju teamspeak'a.

• Superka 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.