Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane odrzucona Propka konkursiki

CzarnyOgien
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry pozdrawiam wszystkich!!!

Mam propkę odnośnie konkursów na forum. Moim zdaniem powinno być ich więcej ,każdy byłby zadowolony.

Nie mówię o takich z dużymi nagrodami ,ale jakaś nagroda niech będzie , chcę żeby po prostu było ciekawie na forum i dużo się działo.

Konkurs ma mistera można zrobić i też min. na vipy, premium ,najlepsze staty itd.

Dziękuję .mam nadzieję ,ze rozpatrzycie to!

Pozdrawiam!

Akurat co jak co, ale konkursów jest multum. Jeden konkurs nie zdąży się dobrze skończyć, a już @ Endrjuu ♡robi następny. 

Staramy się, aby konkursy były zróżnicowane: chińczyk, chatbox, grafiki (np. w paintcie), turnieje (np. lol, cs). Dodatkowo w każdym miesiącu jest konkurs chatboxowy, w którym są do wygrania dosyć ciekawe rzeczy. Proszę się zapoznać, na pewno znajdzie się coś dla Ciebie :)

Na tą chwilę propozycję odrzucam, jeśli natomiast będziesz miał jakiś ciekawy pomysł odnośnie konkursu możesz napisać propozycję, albo skontaktować się z nami w wiadomości prywatnej.

Przez Pacia ♡,

Nie wiem o co Ci chodzi. :Y Ewidentnie coś masz do mnie. :Y

• Pikachuuuu 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.