Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane odrzucona WAZNE # przekierowanie miedzy serverami

AJN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczy wszystkich serverow. 1. Chodzi o dodanie pluginu ktory umozliwia przekierowanie miedz serverami. Gdy np. server DD2 jest full, automatycznie  przekierowanie gracza na 4 Maps i odwrotnie. 2. Dodatkowo po wpisaniu w chacie servera "/servery" wyswietli nam sie menu w ktorym mozemy wybrac server na ktory chce aby nas przekierowalo. Wiekszosc graczy nie korzysta z forum, nie wie o innych servera. W przykladzie, wymienilem tylko servery DD2 i 4Maps ,a to dlatego ze te dwa servery sa mi najblizsze, i sa do siebie podobne. Taka konfiguracja tych dwoch serverow, przekierowania gdy jeden z nich jest full chyba najbardziej pasuje . DD2-4Maps i na odwrot 4Maps-DD2. Co do polaczenia innych serverow, to temat dla ich opiekunow itd. Moim zdaniem bardzo fajna sprawa,

czekam na komentarze

LINKI: ( jest tego sporo wiecej)

https://amxx.pl/topic/305-simple-redirection/

http://www.amxmod.net/forum/showthread.php?tid=1268

https://amxx.pl/topic/1440-xredirect-update-09-02-2011/

Edytowane przez AJN
.
  • Like 1

Dobry pomysł, ale z własnej autopsji wiem że takie coś bardzo irytuje gdy chcesz wejść na only DD2 a jesteśna 4maps. Jeśli jest taka możliwość to w czasie gry można by było sobie wybrać czy chcesz aby Cię przekierowywało. A co do /servers jestem jak najbardziej za dodaniem

• Like 1

• Właściciel

Gdyby to było takie proste..

xRedirect - przenosi na INNY serwer przy połączeniu gracza na dany serwer,

Menu serwerów mam już BARDZO długo ale sęk w tym że CSSETTI zabrania tego pluginu w przypadku gdy serwery NIE MAJĄ podobnych stawek reklam.

O tej godzinie stwierdzam, że 4MAPS i DD2 mogą mieć ten plugin, lecz to i tak jest bez zensu bo serwery by się NIE ROZWIJAŁY tylko wymieniały graczami..

Nie bierz pluginów z amxmodx bo mogą być przestarzałe lub po prostu niekompatybilne z AMX MOD X 1.8.3.

Co do redirecta od iluś tam graczy jest możliwe ale i tak bezsensowne.

Edytowane przez PaeK
  • Like 1

49 minut temu, PaeK napisał:

Gdyby to było takie proste..

xRedirect - przenosi na INNY serwer przy połączeniu gracza na dany serwer,

Menu serwerów mam już BARDZO długo ale sęk w tym że CSSETTI zabrania tego pluginu w przypadku gdy serwery NIE MAJĄ podobnych stawek reklam.

O tej godzinie stwierdzam, że 4MAPS i DD2 mogą mieć ten plugin, lecz to i tak jest bez zensu bo serwery by się NIE ROZWIJAŁY tylko wymieniały graczami..

Nie bierz pluginów z amxmodx bo mogą być przestarzałe lub po prostu niekompatybilne z AMX MOD X 1.8.3.

Co do redirecta od iluś tam graczy jest możliwe ale i tak bezsensowne.

Słowo Peka odnośnie plug-inów dla mnie święte.
A xRedirect jest "fuj". Jak wspomniał wcześniej @ Emzeraa jest niesamowicie irytujący.

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.