Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane oczekujący Report Player

Rickkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapożyczę wzór z działu DD2

Nazwa propozycji:  Plugin Report Player

Co wniesie nowego?: Ogólnie chcialbym poinformować żeby właściciele  @ Endrjuu ♡ @ Fixen ♡wznowili rekrutacje na MultiAdmina no bo tylko ja jestem. Żeby wszystko fajnie działało musi być napewno więcej MA. Do rzeczy nie mam pojęcia jak to wygląda od strony technicznej, wiec czekam na wypowiedź @ PaeK. Widziałem to nie raz na innch serwerach i myślę że jest to fajne rozwiązanie bo zgloszenie na potencjalnego czitera dostalibysmy natychmiast z serwera na ShoutBoxa. Jezeli technicznie udało by się to, to chcialbym zeby wgrac to na serwer DD2/4maps/surf/csgo i inne jezeli wlasciciele by sie zgodzili. Nie mam pojęcia co więcej o tym napisać ale napewno to że miałem to w głowie przez dłuzszy czas nie wiedzieć czemu dopiero teraz pomyslalem aby o tym napisac. Czekam na wasze komentarze

Krótki opis*: Plugin po wpisaniu /zglos wyswietla menu z wyborem gracza a po jego wybraniu menu z powodami. Po wybraniu wysyła informację do bazy danych ShoutBox-a

Myslę i wydaje mi sie ze minusem tego moga być fake reporty ale sam fakt ze dostalibysmy informacje o potencjalnym cziterze natychmiast przyćmiewa ten minus.

Link do pluginu:

https://amxx.pl/topic/133053-report-player/

Edytowane przez Rickkk
  • GreenHejzka 1

Wypowiem się i ja. Jeden MA to mało napewno jestem za.

Druga propozycja jest ciekawa i tak jak piszesz jest ten minus z niewiarygodnymi skargami ale dla adminów jest to na plus wchodząc na serwer wiem że taki nick był zgłaszany i go sprawdzam według mnie napewno jest to na plus.

Podejmujemy jedno lub więcej z działań:
  • Dokładnie analizujemy temat.
  • Problem podany w temacie zostanie niedługo rozwiązany.
  • Pracujemy nad znalezieniem rozwiązania/przyczyny problemu.
  • Podejmujemy ważną decyzję.

zmiana stanu tematu.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.