Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Eloszka <3

AgresywnyOgórek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym wita was kolejny nowy użytkownik. Eloszka wszystkim. Mam na imię Dawid, 16 lat i chodzę do klasy 3 gimnazjum. Patrząc na mój wiek powinienem chodzić do klasy ponadgimnazjalnej, ale niestety musiałem zostać rok dłużej w zerówce :). Gram w cs bardzo długo, nie wiem ile dokładnie, ale jeśli bym miał już napisać/powiedzieć tak na oko, to grałbym już jakieś 3 lata. Jak się opiszę tak mnie zapamiętacie, więc jestem osobą sympatyczną, miłą, uprzejmą i troskliwą jeśli jest to potrzebne. Bardzo szybko i dobrze nawiązuje kontakty z innymi ludźmi i nie lubię osób które są zakłamane. Każda osoba czymś się interesuję, a więc ja się interesuję w pierwszej kolejności sportem każdego rodzaju ( najbardziej piłka nożna, koszykówka i piłka siatkowa ). Dołączyłem na sieć razem z moim kolegą, który ujawnił się już na forum i pisał coś na ShoutBox'ie @HaQ4Rr. Jeszcze powrócę do sportu w tym momencie zaczęły mnie interesować sporty walki, takie jak box, kickboxing, muya-thai, mma itd. Bardzo lubię oglądać filmy akcji o takich tematach jak nielegalne walki, nielegalne podróże. Również czasami lubię pooglądać horrory, ale nie sam, bo się boję  jeśli już mam oglądać robię to z inną osobą. Lubię takie serwery jak : Only DD2, Jailbreak, Deathrun, ale u was będę grał na DD2, ponieważ ten serwer teraz mi bardziej jakoś pasuję. To tyle w moim przywitaniu, czasami możecie zobaczyć jakieś takie prace redaktorskie, ponieważ też się tym zajmuję. Myślę, że mnie przyjmiecie i będzie miła atmosfera, więc ja się z wami żegnam i widzimy się na DD2 oraz na forum jak będę pisać na SB. Pozdrawiam i eloszka :)

Witam Cię cieplutko Dawidzie. :)

Milo, że o sobie troszkę od

powiedziałeś. Serdecznie zapraszam Cię do redakcji, nie ma obecnie żadnego redaktora. A ja sama straciłam wenę do tworzenia. Czasem coś dodaje. :)

Jeśli chodzi o DD2, to zapraszam do odebrania darmowego VIPa za głosowanie. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.