Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane przyjęte [ Redaktor ] AgresywnyOgórek

AgresywnyOgórek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Dawid

2. Wiek: 25.07.2002 ( 16 lat )
3. Staż na forum: Od wczoraj
4. Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Redaktor?: Jako redaktor moja praca będzie wykonywana dokładnie i starannie oraz rzetelnie. Będę zawsze pracował w grupie jeśli będzie to potrzebne, mam tu na myśli jakieś kartki walentynkowe, urodzinowe itd. Redaktor nie jest dla mnie obcą rangą, ponieważ wielokrotnie już tą posadę miałem.
5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć? (prosimy o dłuższą wypowiedź): Zacznijmy może od tego jak będzie wyglądała moja praca, po pierwsze zależy mi na tym, żeby ten dział który służy do redakcji był zawsze pełny, żeby nie było braków, aby jakoś to wyglądało. Aktualnie dział jest martwy, ponieważ jak widzicie jest 0 redaktorów, jako redaktor chce go ożywić, aby stanął tak jak by na nogach i żeby szedł dalej, a nie stał w miejscu. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w sumie zobaczyliście je w dwóch moich postach, ale to nie koniec, zostając redaktorem mam dużo pomysłów, aby to co robię nie poszło na marne i żeby decyzja administracji o przyjęcie mnie nie poszła w las. Jeśli chodzi o moje posty i aktywność na forum, jako redaktor można to szybko nadrobić, napisałem podanie tak wcześnie tylko z jednego powodu, aczkolwiek nie ma redaktorów na forum, a @ Endrjuu ♡sama nie da rady tego ogarnąć. Jeśli chodzi o poznanie z innymi, jak napisałem w przywitaniu szybko nawiązuję kontakty, więc nie będzie to dla mnie trudem żeby was poznać :)
6. Posiadasz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? (gazetka szkolna, blog itp.): Tak, wiele razy robiłem jakieś artykuły, wywiady, co do tych newsów również jestem skłonny żeby taką serie przeprowadzić, nie tylko newsy z forum, ale z całego świata. Co do moich prac nie mam problemów z językiem polskim aż taki żeby moje prace wyglądały jak by były pisane na kolanie.

7. Próbny materiał:

1.

2.

• Superka 2

Ja bym osobiście dał szansę koledze.

Widać, że się stara, prace są bardzo ładne i czytelne, widać duże chęci, dobra ortografia jak na swój wiek i doświadczenia też nie brak.

Edytowane przez Tryto.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.