Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Ogłoszenie Temat

AJN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym tutaj nawiazac do wszystkich adminow, i ub team, ktorzy maja jakie kolwiek watpliwosci co do mojej postawy. Tj. server DD2 , odpowiedzi typu nie zrobiles ss. Jezeli waszym zdaniem screeny sa mocnym dowodem, i wgl maja jakis sens to informuje was ostatni raz screeny nic wam nie daja, na dzien dzisiejszy wiekszosc haxow, ma anty screen, co daje wynik ss zawsze sa czyste, u was 90% unban, opiera sie na SS. TO JEST GLUPOTA. Czas screenow przeminol 2-3 lata temu, a wy tym dalej zyjecie. Jezeli ktos ma watpliwosci, zapraszam do "testu", tj.- napisz do mnie umowimy sie co i jak , przedstawie Ci caly temat w grze . Pozdrawiam 

Dwa, Ja nie jestem tutaj po to zeby komu kolwiek uprzykrzać, jezeli cos widze, reaguje. O to w tym chodzi.

• Like 1

@ Rickkkpokazuje swoją metodą działania ze zgłoszeniami, że nie, ss'y nie są jedyną rzeczą którą się ogląda. Sprawdzane są też dema z godzin zdarzenia. No może pomijając fakt, że niektórzy nowo zarekrutowani członkowie UBt są nie za bardzo rozgarnięci.
Masz o sobie zdecydowanie za wysokie mniemanie jeśli chodzi o rozróżnianie skilla od cheatów. Nadużywasz administratora na serwerze, którego jestem opiekunem i nie mam zamiaru tolerować takich zachowań. W 4mapsa czy tam 8mapsa nie będę się wtrącał.

• Piwko 1

Popieram @ AJN, chłop ma rację daje bana za czitowanie, po czym UBT zamyka prośbę ub, nie czekając na jego wypowiedź? Taka prawda, jak dla mnie to jest śmieszne co zrobił pan z UBT że nie patrząc na dema o tej samej godzinie zaczął zamykać prośby o ub dając to ub

No  a więc wypowiem się w ten sposób że dawanie bana "Cheater"/"WH" przy podejrzeniu wh, bez robienia ssów, z tego co widze nie jest błędem i nie jest uwarunkowane w przepisach/regulaminach/zasadach. Co prawda może mamy wtedy więcej pracy, ale jestem przy tym w stanie ocenić który spośród czlonków UBT, nie stara się przy pełnieniu swojej roli. Tak jak pisał AJN, prawdą jest że AntySS są już powszechne i hack/cheat podczas robienia ssów wyłącza sie, co pózniej skutkuje tym że cheater dostaje UB.

Z jednej strony rozumiem AJN i wiem o co mu chodzi, że nie ufa on robieniu SSÓW gdyż powszechny jest już  AntySS . A z drugiej strony myśle, że większość ludzi czitujących nie zwraca uwagi na to jakie WH/cheat pobiera (czy ma ANTYSS czy nie) tylko skupiają się na tym aby działał.

Myślę że fajnym rozwiązaniem byłoby nagranie demka z ESP admina -> czyli w konsoli wpisujemy "record nazwademka" i demo się nagrywa, przełączamy na gracza który jest podejrzany i pokazujemy jak gra. Wtedy myślę że bardzo ułatwiłoby to rozpiske dema i ban "cheater" bez ssow bylby bardziej uzasadniony.

Mimo to myślę że ban "cheater" bez ssów nie pomaga ani nie uprzykrza życiu UBT, i ja jako odpowiedzialny człowiek za dział UBT, mówie że to bez róznicy czy dawane są ssy czy też nie. Pokazuje to tylko jak bardzo zaangażowani są członkowie UBT.

Ja później i tak muszę obejrzeć demo i zobaczyć czy został dany prawidłowy werdykt czy też nie.

I przypominam dema rozpisuje UBT jest to jego obowiązkiem. Natomiast rozpiska Administratora który dawał bana nie jest obowiązkowa, w jakiś sposob ulatwia nam to prace ale nie jest potrzebna, gdyż to UBT jest odpowiedzialne za to czy daje UB czy tez nie.

@ Rickkkdobrze Przedstawił tą opcje Nagrywanie Demka, na specu 
@ AJNMoim zdaniem trochę się wymądrzasz bo twoim Zdaniem skanowanie w Popularne miejsca i Rashowanie/anty rashowanie jest dla cb Uważane jako wh 

Moim zdaniem głównym problemem są zabezpieczenia serwera. Nie ma wielu ważnych modułów które blokują cheaty. Juz kilkukrotnie poruszałem tą sprawę, ale niestety nigdy nie było chętnego żeby coś zmienić. Z jednej strony rozumiem podejście właścicieli bo dzięki temu, że są cheaterzy nie marnuje się tak bardzo reklama z csseti.

Poza tym można wgrać np autodemorecorcer, plugin który na grywa demo graczowi po wejściu na serwer https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=770786, gdzie gracz po dostaniu ssów/banu "cheater" będzie miał obowiązek wrzucić demo nagrane z jego perspektywy. Pozwoli to wyłapywać haxy duzo bardziej skutecznie niż ssy, chociaż i tak uważam ze dużo lepszym rozwiązaniem jest whblocer z rehlds;a tutusa. 

@ Cremaster

TYTUS tylko zlepił do KUPY kilka pluginów metamoda pod reHLDS i wziął "stabilnego" builda rehlds. Tytus nie jest autorem żadnego pluginu pod rehlds, np WH blocker -  autor: s1lent

Serwer Only DUST2 miał aktualizowaną bazę cheatów, ale nie jest wykonalne (raczej) WYCHWYCIĆ INJECTOR'a, który najpierw jest włączany a następnie CS 1.6

Piszę to po raz kolejny SERWER MA ANTY CHEATA a ty wałkujesz to N-ty raz -.-

WH BLOCKER DZIAŁA TAK ŻE GRAJĄC POD CZAS GRY GDY WIDZISZ SWOJEGO PRZECIWIKA, ON NAGLE ZNIKA I PO CHWILI SIĘ ZNOWU POJAWIA!

// No to lepiej nie wgrywac wh blockera który powoduje, że ludzie praktycznie nie widzą przeciwników bo wh się buguje - dobra logika. Co do rehls'a tutusa jest spoko pod podstawę i aktualizowanie go. Poza tym nie mowie o recheckerze przy antychetach ktory ma wykrywac przede wszystkim .dll są jeszcze inne sposoby jak reaimchecker

Edytowane przez Cremaster
  • Pikachuuuu 1
  • Haha 2

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.