Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Uniewinniony Forumowe haxy #1

Cremaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tej serii pokaże wam jak wyłapujemy haxy na naszym forum! Na pierwszy ogień idzie @ Emzeraa. Zapraszam wszystkich chętnych do obserwania tej serii! :D Ważną rzeczą jest to, że jednak większość cheaterów jest na nsie więc niezbędna będzie mi osoba z dostępem do logów @ Míśmam nadzieję, że pomożesz. Bez zbędnego przedłużania zaczynamy! :)

1. Twój Nick: Cremaster
2. Nick OSKARŻONEGO: Emzeraa
3. IP/STEAM ID OSKARŻONEGO: W logach na dd2 jest, godzina 17:35-17:56
4. Nazwa serwera: Only dd2
5. Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1811241735-de_dust2.dem.zip

6. Data i godzina zdarzenia: 24:11  17:35-17:56
7. Rodzaj wspomagacza: Wallhack
8. Rozpiska demka:

Emzeraa
1:40 pierwsze 3 strzaly spoko, pozniej przez bramie mierzy i leci modelowo po hedzie
2:54 no fajnie fajnie, strzela a nie widzi xD
4:08 strzela zanim widzi przeciwnika :D
5:45 wgl jaki movment xD 
6:40 modelowo leci
 Jest 5 akcji wiec powinno wystarczyć, zresztą zapraszam ciekawskich do obejrzenia całości :)

PS: Strzeżcie się, możecie być następni! :)

• Superka 1

3 godziny temu, Cremaster napisał:

1:40 pierwsze 3 strzaly spoko, pozniej przez bramie mierzy i leci modelowo po hedzie

Modelowo po headzie? Po prostu pilnowałem bramy więc nie ma tu nic podejrzanego

2:54 no fajnie fajnie, strzela a nie widzi xD

Wiesz co to pre fire?

4:08 strzela zanim widzi przeciwnika :D

Używam słuchawek + pre fire :)

• Like 1

5:45 wgl jaki movment xD

Normalny movement

6:40 modelowo leci

Modelowo ? No nieźle

Teraz zadam Ci dwa pytania.

1. Po co miałbym cheatować skoro pisałem podanie o admina, oraz mam już zakupiony steam?

2. Już trzykrotnie dostałem bana. Dwa razy za "Cheaty" i raz admin zrobił mi SCREENY. Trzykrotnie dostałem UB. Tutaj masz link do tematu ze screenami

Ahh kolejne żałosne odpowiedzi! W tej historii jednak zostaniesz wrzucony do czeluści internetu! Biedne haxy tłumaczą się ze szkodabyłoby im hajsu i wgl, lecz niestety to nic nie da :D Nie ty pierwszy cheatowełeś na nonstimku i pozniej testowaleś haxy na steamie :D haha znam juz paru takich kolegów na których demko juz czeka.. uwazajcie bo mozecie  być następni!

• Haha 1

Uważaj bo będziesz następny do ostrzeżenia.
Chcę przypomnieć że masz rangę "POMOCNIK UBT", a nie "CZŁONEK UBT", to po pierwsze.
Po drugie, UBt może i się dystansuje z jakiegoś powodu od administracji forum czy serwerów, ale nie jesteście wyrocznią. 
Po trzecie, tworzenie takich tematów, a dodatkowo nazywanie tłumaczeń oskarżonego gracza żałosnymi jest dziecinne, niekultularne i kompletnie nie na miejscu.
Przypominam że to jest forum, a nie cyrk. @ Endrjuu ♡@ Fixen ♡musimy porozmawiać o tej parodii. 

Temat zamykam, żebym nie musiał dawać ostrzeżeń za spam, szanowny pan Opiekun UBt powinien się wypowiedzieć co sądzi o tym temacie @ Rickkk.

@ Cremaster napisał.

"Miś nie wiem dlaczego wypowiadasz się w temacie i go zamykasz, chociaż ten dział nie należy strikte do ciebie. Zgłoszenie cheatera moze zrobic kazdy wiec nie ma znaczenia czy ktoś ma rangę czy nie. Chciałem zrobić zgłoszenie troche w satyryczny sposób a ty się rzucasz. Proszę otworzyć temat, aby reszta ub team mogła się wypowiedzieć i podjąć decyzję. Przypominam, że ja tylko dodałem zgloszenie więc w tym momencie to nie ma żadnego znaczenia że sobie tak żartobliwie piszę. "

Nie lubię jak jakiś temat jest bez podstawnie zamykany albo komanetarze ukrywane.

Zacznijmy od tego że każde zgłoszenie oczywiście będzię sprawdzone, jeżeli oskarżony grał na steam, to przez dwóch członków UBT jest zobowiązane sprawdzić tego gracza. Oczywiście jeżeli werdykt nie będzie się podobał osobie oskarżonej zawsze może się odwołać od takiej decyzji i wtedy ja osobiście sprawdzam wszystko i ja mam ostatnie zdanie. 

Zgloszenie jak zgloszenie napisane w inny sposób niż zwykle tak jak powiedział cremaster, bardziej satyryczny. Jednakże jest to normlane zgloszenie na ktore trzeba odpowidziec i wydać oswiadczenie.

Zapraszam kogos z was UBT dobierzcie się w dwójke kto ma zająć się tym zgloszeniem a kto drugim.  @ Tryto.@ GrZ3SiU, @ CzarnyOgien, @ Varg, @ Cisuś ♡

A szanowny Pan moderator @ Míś niech sobie za dużo nie pozwala. Jakim prawem zamykasz temat jak nie jesteś członkiem UBT a sam temat nie jest przedawniony i zakończony. Zgłoszenie jest normalne nie ma opisanego jak ma wygladać zgloszenie pod wzgledem wypowiedzi, jezeli cremaster kogos obrazil, skoro tak uważasz to daj mu upomnienie albo ostrzeżenie, a nie zamykasz temat jakbyś był niewiadomo kim. Mozesz rowniez zglosic to do wlascicieli jednakze mysle ze twoje dzialanie jest tutaj bezcelowe, i jezeli chcesz zeby ktos dawal zgloszenia bez satyrycznych sformułowań to uwzglednij to z wlascicielem oraz dopisz to do wzoru zgloszenia. 

Za wszelkie bledy przepraszam mam kaca.

Edytowane przez GrZ3SiU
  • Superka 1
  • Piwko 1

No to lecimy.
1. Komentarz ukrył sam autor. 
2. 

Cytat

Zgloszenie jak zgloszenie napisane w inny sposób niż zwykle tak jak powiedział cremaster, bardziej satyryczny.

Zgłoszenie powinno być rozpatrzone, tak. Nie ma żadnej tutaj satyry, jest tylko żałość. @ Cremaster natomiast odpowiedziami typu:

Cytat

Ahh kolejne żałosne odpowiedzi! W tej historii jednak zostaniesz wrzucony do czeluści internetu! Biedne haxy tłumaczą się ze szkodabyłoby im hajsu i wgl, lecz niestety to nic nie da :D Nie ty pierwszy cheatowełeś na nonstimku i pozniej testowaleś haxy na steamie :D haha znam juz paru takich kolegów na których demko juz czeka.. uwazajcie bo mozecie  być następni!

gada jakby już wydał werdykt. Pomijając fakt, że sama ranga "pomocnik ubt" jest z góry idiotyczna i nie pełni żadnej funkcji, to jak dodamy do tego że naoglądał się, że mamy swojego rodzaju bum w dziale redaktorów i chciał się wykazać, rzucając oskarżenia na lepszych graczy, to otrzymamy tematy, w których sobie nabija posty.
3.

Cytat

A szanowny Pan moderator @ Míś niech sobie za dużo nie pozwala. Jakim prawem zamykasz temat jak nie jesteś członkiem UBT a sam temat nie jest przedawniony i zakończony.

Szanowny Pan Opiekun UBt @ Rickkkniech nie myśli że dział UBt jest w jakiś sposób oddzielny od całej sieci. Jako moderator mam prawo i obowiązek zajmować się również tym działem. Nie jestem członkiem UBt, ale jestem Moderatorem, a w tej sytuacji przede wszystkim Opiekunem serwera i to jego interes jest w tym momencie dla mnie najważniejszy.
Proponuję Panu Opiekunowi UBt @ Rickkknauczyć się czytać "Temat zamykam, żebym nie musiał dawać ostrzeżeń za spam, szanowny pan Opiekun UBt powinien się wypowiedzieć co sądzi o tym temacie"
4.

Cytat

Zgłoszenie jest normalne nie ma opisanego jak ma wygladać zgloszenie pod wzgledem wypowiedzi, jezeli cremaster kogos obrazil, skoro tak uważasz to daj mu upomnienie albo ostrzeżenie, a nie zamykasz temat jakbyś był niewiadomo kim.

Nie. Zgłoszenie nie j est normalne. @ Cremasterzgłaszając takie zgłoszenie, nie zgłasza go jedynie jako gracz, ale jako reprezentant sieci (ranga Pomocnik UBt). Wiąże się to z tym, że musi się zachowywać odpowiednio, nie rzucając oskarżeniami na prawo i lewo i żałosnymi tekstami w stronę użytkowników.
Może i nie ma napisanego jak ma samo zgłoszenie wyglądać, ale wypowiedzi użytkowników, a przede wszystkim administracji powinny się mieścić w zasadach netykiety.
O zamykaniu tematu już napisałem. Nie Ty jesteś od tego, żeby mówić co mam robić a czego nie.
I nie jestem "nie wiadomo kim", tylko Moderatorem. I że tak powiem "ja tu tylko sprzątam".
5.

Cytat

Mozesz rowniez zglosic to do wlascicieli jednakze mysle ze twoje dzialanie jest tutaj bezcelowe, i jezeli chcesz zeby ktos dawal zgloszenia bez satyrycznych sformułowań to uwzglednij to z wlascicielem oraz dopisz to do wzoru zgloszenia. 

Nie tylko to zgłaszam, ale również nie mam zamiaru oglądać tego jaki 'nieporządek' się narobił w dziale UBt i nie tylko.
Odróżnij satyrę od żałości. Będąc w administracji trzeba reprezentować jakiś poziom.
6.

Cytat

Zapraszam kogos z was UBT dobierzcie się w dwójke kto ma zająć się tym zgloszeniem a kto drugim. 

Opiekun UBt, zamiast powiedzieć "Ty i Ty zróbcie to", mówi "niech ktoś się tym zajmie". Nie ma to jak panowanie nad swoimi "podwładnymi".

Pozdrawiam.

• Haha 1

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.