Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Uniewinniony Forumowe haxy #2

Cremaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to lecimy! Część druga już na was czeka! Tym razem na celowniku - biały ogień na forum @ BialyOgienJest to gracz na steamie :D Jeszcze dodam, że jeśli macie jakieś podejrzenia możecie mi napisać na pw, chętnie zobaczę co w trawie piszczy :D 

1. Twój Nick: Cremaster
2. Nick OSKARŻONEGO: "Cziter] BialyOgien
3. IP/STEAM ID OSKARŻONEGO:STEAM_0:1:152075350
4. Nazwa serwera: Only dd2
5. Link do demka:http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1811241858-de_dust2.dem.zip

6. Data i godzina zdarzenia: 23:11 18:58-19:19
7. Rodzaj wspomagacza: Wallhack
8. Rozpiska demka:

0:35-1:00 no fajnie się tam patrzy przez ścianę, wcelowanie pros i reakcja też kozak :D 

1:40 oo jakie śmieszne zatrzymanie :D kolega się skrada nic nie tupie to trzeba się wcelować 

1:45 dobra poszli na ct to zrobie im plecy, zatrzymam się i zeskanuje teren z wh xD

5:45 "ide albo nie ide" poszli se to wbijam z kosą i robie plecy xD pozniej oczywiscie na kosie bo wiadomo, że była tam dwójka :D

6:51 biegne sobie na kosie bo typ jest plecami

7:00 modelowo leci

7:10 również modelowo, od razu mierzł go przez bramę  wbijając na bs;a

7:30 dla mnie to dziwnie wygladalo xD to wolne zbliżanie się celownika w stronę przeciwnika

7:40 co on robi xD jak biegnie na pewniaka

13:05 pierwszego zabił normalnie, drugiego zabił modelowo na wh :D nie widział a strzelał :D

19:40 szybki jest z tym strzelaniem 

No i super! oto też chodzi w tej serii. Możemy również zauważyć żałosne bronienie się przed banem :D

Mordo dzieki temu ta seria daje mi tyle śmiechu, że nie potrzebuje narkotyków :D

Edytowane przez Cremaster
  • GreenHejzka 1
  • Zmieszany 1

Już sprawdzam <3<3

0:35-1:00 Co ty tu widzisz dziwnego? XDDD

1:40 Zatrzymałem się chyba jak normalny gracz wyczekując/Nie rashując

1:45 Tego też nie rozumiem o co chodzi w tej akcji dokładnie wszystko słychać jak idą to ct

5:45 Dostałem info że wbijają b przecież xddd

6:51 Skąd miałem wiedzieć że jest plecami? A biegłem na kosie żeby się szybko móc skryć :DD

7:00 Jakie modelowo, wychyliłem patrząc się na tego zielonego boxa, widać dopiero jak zjechałem celownikiem w dół

7:10 Nawet przez sekunde nie namierzyłem przez bramę na przeciwnika tylko wychyliłem wcelowany w bs'a

7:30 Yyy? Brałeś coś? :DD:DD

7:40 Jakiego pewniaka? Jakbym biegł na pewniaka to kosa w ręce i biegniem xddd

13:05 2 zwykłe kille, nic dziwnego w tym nie ma kolejna akcja która jest do kosza.

19:40 Chyba ci chodzi o 19:25 gdzie skanowałem scianę, lub rozchodzi ci się o to gdzie gadałem do swojego żeby mnie podleczył :DD

Oki zwróćmy uwagę że wydałem hajsik na bocika, oraz rangę więc po co mi to tracić.

No i w dodatku mam steama gdzie trudno znaleźć jakiegoś cheata, proszę cię zmień dealera bo ani jedna akcja z wymienionych nie była 'dziwna' :DD

Dodam jeszcze że wczoraj sam admin ci zwrócił uwagę że gadasz na każdego że cheatuje kto cie zabije :DD

Chce aby moim demkem się zajął @ Rickkkżeby nie stracić tylko hajsu wydanego :)

Edytowane przez BialyOgien
  • Like 1

1 minutę temu, Cremaster napisał:

Up

czekam na ustosunkowanie się do dema przez członków ub team.

Każdy to widział :DD Dałeś akcje gdzie niby tylko modelowo wychylałem, nic ciekawego bo w 90% nawet celownik nie był na przeciwniku.

Niezły "Pomocnik UBT" :DD:DD

• GreenHejzka 1
  • Haha 1

Oczywiście zgloszenie będzie sprawdzone przez czlonków UBT, jezeli werdykt nie bedzie pasowal prosze odwolac sie od decyzji wtedy sprawą zajeme się osobiście ja, i to ja bede mial ostatnie zdanie na ten temat. Jezeli jest to gracz steam, UBT zobowiazane jest sprawdzić te osobe w dwójce.

@ Cisuś ♡ @ GrZ3SiU @ Tryto.@ CzarnyOgien @ Varg

Edytowane przez Cisuś ♡

2 godziny temu, Varg napisał:

Ja nie wiem po co ty to robisz?

Tylko zaśmiecasz dział. Jak masz zgodę na to ok Opiekuna UBT @ Rickkk lub od właścicieli forum @ Fixen ♡ & @ Endrjuu ♡ to się nie będę czepiał 

Sprawdź demko bo czekam xd

@ Varg

Edytowane przez BialyOgien

13 godzin temu, Varg napisał:

Ja nie wiem po co ty to robisz?

Tylko zaśmiecasz dział. Jak masz zgodę na to ok Opiekuna UBT @ Rickkk lub od właścicieli forum @ Fixen ♡ & @ Endrjuu ♡ to się nie będę czepiał 

Jak @ Cremasternapisał, zgłoszenie może złożyć każdy :D

Bez sensu jest zbędne spamowanie I "obrona swoich", seria bardzo ciekawa i bardzo dużo wnosząca do działu UnBan Team'u.

@ Cremasterw bardzo dobry sposób pokazał że nie ważne jaką rangę ma podejrzany. Sprawiedliwość sięgnie wszystkich.

Edytowane przez Takkar
  • GreenHejzka 1
  • Piwko 2
  • Haha 2

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.