Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany unban wtf Frolixtaicho

zniszczator2009PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Frolixtaicho
IP/SteamID:  STEAM_0 : 0 : 198011159

Nazwa serwera:  AIM/AWP GREENHAZE.PL VOTE HS

Data otrzymania bana: 01.12 20;45 ok.
Mapa: nie pamietam nazwy chyba ak.colt cos takiego

Powód bana: czitowanie
Screeny: ban, bez ssow

Opis sytuacji: gram sobie rozdaje heady i dostaje bana tak o, co tu wiecej gadać, pomijajac fakt, ze jako jedyny na serwerze mialem steama, ale adminowi sie przeciez sprawdzic nie chcialo xD

Edytowane przez zniszczator2009PL
  • Haha 1

Hmm, miałeś steama tak?

I ciekawe, jakie miałeś staty hmm i ciekawe czemu każdemu strzelałeś hedy hmmm ciekawe nie prawdasz?

Aa i bym zapomniał.

A co z tymi ruchami automatycznymi na heda? Hmm

Ciekawe nie prawdasz?

Spokojnie, demko mam :)

Demko wstawie jutro bo teraz mnie na kompie nie ma,

Pozdrawiam :)

Człowieku po co miałbym czitowac w cs 1.6? XD nie ważne, że mam globala w cs go. Zresztą o jakich ty ruchach mówisz, aaaa drag shot z ak? No to fartło mi się i tyle. A i miałem steama jako jedyny z na serwerze, w sumie nawet nie chciało się tobie sprawdzić, bo pewnie pierwszy raz masz admina XD

Dwa k
  • Haha 1

Pierwszy raz admina? Hmm

Ciekawe nie prawdasz?

I ty globala? Hah, jasne. xD

Ty sam na serwie steama miałeś? Chyba śnisz dziecino :)

nie ma sensu tego komentować. Jutro pojawi się tutaj demko :)

Fartło ci się powiadasz?

Jak oglądałem ciebie na spect to inaczej to wyglądało niż te twoje "farty".

Nie Pozdrawiam. :)

Edytowane przez HaQ4Rr

No to zobacz człowieku mojego steama może? I jako jedyny miałem steama gościu, bo przecież widzę kto ma XDDD takiego nieogarniętego admina to jeszcze nie widziałem. Przecież ty nawet steama nie masz, nie mówiąc o tym, że nie umiesz grać nawet, ale przecież wszystkie rozumy pozjadałeś, bo masz admina to jesteś specem gry i każdy kto jest lepszy to czituje XD

PS. Jestem zarejestrowany przez steama na tym koncie, tak tylko mówię, ale ty będziesz się upierał. Czekam aż odpowie ktoś ogarnięty, bo to szkoda nawet komentować XD

Profil steam: https://steamcommunity.com/id/Frolixtaicho

Zobacz screeny z cs go, jeszcze jakiś komentarz??? :))))

Tak mało godzin w cs go i 1.6 bo ponad rok temu skradziono mi konto, na którym było ponad 2k w 1.6 i cs go ponad 1k ;)

Macie Swoje długo oczekiwane demko :)

Nawet je rozpisze :)

https://www6.zippyshare.com/v/94KxSrGG/file.html

Rozpiska:

między 42:20 a 42:31 - nic na to nie wskazuje.

42:32 - 42:33 - dziwny strzał w głowę, kolega strzelił między klatką piersiową, a ręką, a mimo to i tak zabił headshotem.

42:49 - 42:50 - wychodził ct, kolega strzelił 2-3m od niego i tak zabił go headshotem.

43:42 - 43:43 - kolega strzelił w gościa od ct 1-2 m obok głowy, mimo to zabił headshotem.

44:06 - kolega strzelił mu obok barku, ale i tak zabił headshotem.

Według mnie, niektóre jego akcje nic nie znaczą, a niektóre znaczą...

Według mnie jest to "bind na klawisz na lekki aimbot" oczywiście sami ocenicie, ja wyrażam własną opinię...

Możecie karać mnie jak chcecie, przyjmę każdą karę..

Dziękuje i Pozdrawiam. ^^

Edit: Nowy link bo "podobno" tamten wyżej nie działa. ^^

https://www112.zippyshare.com/v/9RfIwgMC/file.html

Edytowane przez HaQ4Rr

Ale Hedy rozdałem, dalej nie rozumiem co w tym podejrzanego, zwykły fart (bądź też skill) xD, nie zmienia to faktu, że rozpisałes jakieś 1 min demka, gdzie są 3kille? Profesjonalizm pełną parą.. tak swoją drogą, to jest cs 1.6, w nim są zlagowane hitboxy, więc często sie zdarza, że ktoś strzela w bark i dostaje hs. Pewnie tobie też tak nie raz się zdarzyło, tylko tego nie widać tak o , a i demka są w 32 tickrate nagrywane (musisz się dowiedzieć co to jest tak w ogóle), więc to kolejny czynnik, który coś takiego pokazuje. I naprawdę naucz się demko rozpisywać, bo 1 min demka to jest przynajmniej żałosne i nie profesjonalne XDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD O to widzę tutaj admini nieźli pewnie jakieś boty co na kucaka wychylają i grać umieją no ale bana trzeba dać bo MACIUŚ15PL2008 płacze ,,cziter admin banuj pls on ma haksy [email protected][email protected][email protected]" xD. Gram z frolixem z 5 lat w 1.6 albo i więcej nie wiem on jest po prostu dobry, a kiedyś grał jeszcze lepiej i też baniki leciały przez takich adminów jak wy co nie wiecie jak się w tą gre gra i strzelacie w biegu. Rozwala was to banik wiadomo hehe w końcu ja admin jak to mi takiego heda dał, dam mu bana bo jest za dobry. Beka z was podsumowując jak banujecie dobrych graczy byście widzieli go 2 lata temu.  Jak się gra w tą gre tyle lat to ma się już pamięć mięśniowa wyćwiczoną ale co wy możecie wiedzieć jak wy w cs go mace golda 4 max a w 1.6 na kucaku wychylacie i fullauto w niego no bo po co komu pestki xD. Nauczcie się grać  :) On ma globala 3 lata a wy co pewnie jak wbiliście golda to screena i do biblioteki, że jesteście kozakami wow. W ogóle bind na aimbota ZDXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dobre dojebałeś, też nam to pisali pare lat temu akcja się powtarza ale XDDD Ta aimbot na przycisk xDDD ale jebłem xD

Edytowane przez Czeciak
  • Superka 1

• Właściciel

@ zniszczator2009PLz tego co wiem to 24h od DOWODU :V 

@ Czeciak jeśli temat nie dotyczy Ciebie to się nie udzielaj :) to że to Twój znajomy to nic nie znaczy :DD 

@ Tryto. @ndrzej GrZ3SiU @ndrzej Varg ...

Edytowane przez PaeK

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.