Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Skarga na Moderatora.

Mikołajek ♥
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: HaQ4Rr
Nick osoby oskarżonej: Miś
Powód skargi: Nieogarnięty Moderator...
Dokładne wyjaśnienia: Dostałem +3 warna za słowo "dziecino" nie rozumiem tego.. Nie ma sprawiedliwości... A jakiś @ zniszczator2009PLdostał +1 za spam.. A tak mnie jechał w komentarzu, że szok.. I dostał tylko +1 a ja +3 za słowo dziecino... Bezsens.. 
Proponowana kara: degradacja z rangi Moderator.
Dowody (obowiązkowe): Moimi dowodami są osoby z forum. Dokładniej @ AgresywnyOgóreki @ Justyna ^^. Oni to wszystko widzieli, @ Justyna ^^, nie mogła w to uwierzyć tak jak @ AgresywnyOgórek. Dlaczego osoby są moim dowodem? Ponieważ dostałem bezsensowne +3 warna za słowo "dziecino", a kolega, który mnie jechał w komentarzu pod postem odwołania od bana dostał +1 za spam.. Jaka w tym sprawiedliwość?             Edit: trochę nie wyraźne, ale ważne, że jest :) ---> https://imgur.com/LBLXJHi

Edytowane przez HaQ4Rr

To wszystko prawda. Miś dał "Obraza użytkownika forum,+3 "panu na górze za to, że użył słowo "dziecino", po prostu "nazwał rzecz po imieniu". Te słowo to nawet nie obraza. Tu nawet upomnienia nie powinno być.  A co najlepsze Pan o nazwie "Zniszczator2009PL" dostał +1 za spam, a sam zachowywał się na +3.  Ostatnio Misiu Twoje zachowanie to po prostu żenada. Kara słuszna. 

Edit: @ zniszczator2009PL "+1" słuszne, bo był spam. 

Edytowane przez Justyna ^^
  • Superka 1

To tak najpierw zrobimy coś takiego. @ Míśnie masz prawa bez powodu nadać warny i jeszcze przy takiej sytuacji gdzie obrazy nie było. Rozmawiałem z Kubą i mi wszystko wyjaśnił. Słowo "dziecino" nie jest obrazą ani żadną rzeczą, która doprowadziła by do kłótni. Kuba po prostu jednym słowem określił zachowanie pana u góry. Koleś on jest rocznik 2003r, a potrafi lepiej zapanować nad emocjami od Ciebie. Co do tematu skargi, miś nadał warna za słowo "dziecina" ??? Ty myślisz gościu ?? Taki moderator nie powinien pełnić takiej funkcji. Gdzie on obraził go ? Rozumie jak byś dał mu notkę, żeby zwolnił ok rozumie, ale żeby walnąć mu 3 ostrzeżenia na start ? To jest bezmyślne nadużywanie uprawnień rangi moderator. Moim zdaniem za nadanie bezmyślnego warna i nadużywanie uprawnień powinieneś skończyć z degradacją. Kto normalny daje 3 warny za słowo, które nie jest obrazą ? Jak by Kuba nie napisał tej skargi, warny by zostały a ty byś miło spędził dzień. Moderator bez myśli i bez konsekwencji.

• Superka 1

Warn nie był "za słowo dziecino", tylko generalny brak kultury w stronę zbanowanego.

Cytat

I ty globala? Hah, jasne. xD
Ty sam na serwie steama miałeś? Chyba śnisz dziecino
I ciekawe, jakie miałeś staty hmm i ciekawe czemu każdemu strzelałeś hedy hmmm ciekawe nie prawdasz?
Nie Pozdrawiam.

Mogę się zgodzić z tym, że ewentualnie można by to bardziej jako spam potraktować i dać +1, ale biorąc pod uwagę funkcję jaką pełni @ndrzej HaQ4Rr, jego słowa i zachowanie szkodzą również prestiżowi całej sieci serwerów. Stąd +3 i warn. 
Zapraszam do wypowiedzi @ Fixen ♡@ Endrjuu ♡

Dodam jeszcze @ Justyna ^^, że w Twoim mniemaniu @ zniszczator2009PLteż zachowywał się na +3, a @ndrzej HaQ4Rr już nie? Trochę to na jakieś kolesiostwo wygląda.

Cytat

Kuba po prostu jednym słowem określił zachowanie pana u góry.

To najwyraźniej powinien był to sformułować bardziej kulturalnie.

Cytat

Koleś on jest rocznik 2003r, a potrafi lepiej zapanować nad emocjami od Ciebie. 

Znajdź mi post który jest przeze mnie napisany i nacechowany emocjami. Określ jeszcze jakimi, bo chyba coś sobie dopowiadasz niepotrzebnego :)

Apropo niemożności zapanowania nad emocjami

Cytat

Co do tematu skargi, miś nadał warna za słowo "dziecina" ??? Ty myślisz gościu ?? Taki moderator nie powinien pełnić takiej funkcji. Gdzie on obraził go ? Rozumie jak byś dał mu notkę, żeby zwolnił ok rozumie, ale żeby walnąć mu 3 ostrzeżenia na start ? To jest bezmyślne nadużywanie uprawnień rangi moderator. Moim zdaniem za nadanie bezmyślnego warna i nadużywanie uprawnień powinieneś skończyć z degradacją.

Podsumowując.
+1 za spam @ zniszczator2009PL100% słuszny bez dwóch zdań. 
+3 za niekulturalne wypowiedzi @ndrzej HaQ4Rr, do ponownego rozpatrzenia, gdyż w moim mniemaniu ze względu na funkcję i ogólny zarys wypowiedzi, było to nieodpowiednie zachowanie jak na administratora sieci. Fakt, że mogłem wpierw dać notkę, aczkolwiek reprezentanci sieci powinni wiedzieć, że mają się zachowywać.

Edytowane przez Míś
  • Like 1
  • Haha 5

Spokojnie Panie i Panowie. Pamiętajcie, że każdy ma prawo do błędu, jesteśmy tylko ludźmi.

Na przyszłość spróbujcie rozwiązać sprawę na spokojnie, a na pewno każdemu na dobre to wyjdzie :) 

+1 za spam @ zniszczator2009PL- Warn słuszny, rejestrując się akceptujesz zapoznanie się z regulaminem oraz go akceptujesz.

Jako nowy użytkownik naszej sieci, mogłeś na pierwszy rzut dostać upomnienie, ale to już w kwestii moderatora leży jaką karę wybierze.

@ndrzej HaQ4Rr+3 za spam, wyśmiewanie użytkownika, wdawanie się niepotrzebnie w dyskusję.

Zacznijmy od tego, że jesteś pełnoprawnym użytkownikiem naszej sieci. Masz rangi, a nawet jesteś "Przyjacielem GH" w którego wymaganiach masz:

"Czy jesteś bezkonfliktowy?" W pełni reprezentujesz naszą sieć, dlatego nie powinna Cię dziwić wyższa kara względem użytkownika świeżo zarejestrowanego.

Zgodzę się z Tobą w kwestii tego, że jest to nie fair, ale niestety na nowych użytkowników bardziej przymykamy oko.

W moim mniemaniu warny są słuszne, ale ich ilość to już druga kwestia. 

Osobiście nadałbym Ci +2 i tak zrobimy. Powód warna jest na samej górze.

Podkreślam, że warny są za całokształt tematu, a nie pojedynczego postu, więc wcale nie chodziło tutaj o "dziecino".

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.