Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Fajnie było. :)

Mikołajek ♥
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w tym temacie, chciałbym się pożegnać i prosiłbym o odebranie mi wszystkich rang jakie miałem, fajnie było, ale cóż, wszystko się zmienia, z powodu jednej osoby na tum forum, poradzicie sobie bezemnie :) dziękuje za współpracę i za wszystko trzymajcie się mordki ^^

Oczywiście będę Was odwiedzał na forum, do zoba :)

@ Endrjuu ♡ i @ Fixen ♡      Dziękuje Wam za danie mi szansy na te owe moje rangi, w szczególnośvi tobie Patrycja, za to, że byłaś dla mnie jak najlepsze internetowa przyjaciółka jakiej nie mogłem sobie wymarzyć, dziękuje za pomoc, a także wyrozumiałość i dziękuje za to, że umiałaś mnie wysłuchać. Może się kiedyś jeszcze spotkamy, kto wie :)

@ Justyna ^^ i @ Cisuś ♡    Wam dziękuje, za to, że byliście i mnie wspieraliście w trudnych sytuacjach, takich jak dzisiaj i dziękuję w szczególności Justynie, za to, że mi pomagała i że umiała mnie wysłuchać i pomóc mi w tych sytuacjach, byłaś jak moja druga ulubiona internetowa przyjaciółka. :)

@ndrzej BialyOgien oraz @ CzarnyOgien      Wam dziękuje, za fajną grę na cs'ie i za to, że dostarczyliście mi humoru na ts'ie i za to, że się poznaliśmy, byliście jak moim najlepsi internetowi przyjaciele jakich miałem :)

@ndrzej DAvdziękuje tobie, za wszystko co dla mnie zrobiłeś ^^ powodzenia w dalszym rozwoju, najlepszy grafiku, pozdro mordo ^^

@ AgresywnyOgórektobię dziękuję, za to, że zawsze mnie wspierasz i że mamy ze sobą długi kontakt, który nie zostanie nigdy zerwany ^^

Dziękuję Wszystkim osobom jakich nie wymieniłem za wszystko ^^

Fajnie było, ale jak jest tutaj taka pewna osoba, to nie mam po co tu być.. :)

Ps. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam, a także miłego rozwoju forum i nowych graczy! :)

Edit: @ndrzej DAv masz racje, przez pewną osobę :)

Edytowane przez HaQ4Rr

Chciałbym się spytać szczerze, czy to naprawdę jest wina @ Míśczy wykorzystałeś to jako pretekst żeby odejść na inną sieć?

A co najgorsze sprawdziły się moje przekonania, kiedy dostałeś redaktora napisałem, że mam nadzieję, że nie odejdziesz po kilku dniach czy tygodniach, niestety.

No nic, życzę powodzenia w dalszym rozwoju, może na następnej sieci zostaniesz dłużej.

Edytowane przez DAv

No powiem szczerze, że jednak mnie dziwi trochę taki obrót sytuacji. Niemniej uważam, że taka decyzja jest bezpodstawna i podjęta zbyt impulsywnie. Pozdrawiam i powodzenia.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.