Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane uniewinniony Skarga

AgresywnyOgórek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:AgresywnyOgórek, na ts Spr!Nt
Nick osoby oskarżonej: Cisuś
Powód skargi: Niesprawiedliwy banik
Dokładne wyjaśnienia: Siedzę sobie z Kubą na ts i rozmawiam jak normalny człowiek. Niczym nie prowokowałem i nagle boom ban na zawsze z powodem "Dowidzenia". Mam rozumieć, że jak odeszłem z sieci i chce stworzyć coś swojego, niczym nie prowokując dostaje bana. Nie rozumię dalej za to ten ban. No kurwa jeśli mnie nie chcieliście to mogliście mi napisać po moim przywitaniu, bo jak widać napisałem pożegnanie i dostałem banicje za to. Przecież nie będę na wasze zawołanie tutaj przesiadywał. Po drugie "brak czasu" Endrjuu rozumiesz to że ja mam egzaminy które kończę za dwa dni, dzisiaj pisałem pierwsze testy, więc nie pisz mi że kłamałem, bo to nie prawda. Jestem na innym forum, bo pomagam koledze zabronisz mi czy co ? Co do Cisuś jest to ban bez sensu i tyle. Już mówiłem żałość. Ja mam życie prywatne i też chce stworzyć coś swojego. Ja z Patrykiem o forum już dawno myślałem, ale nie wiedziałem kiedy chce. Good moderator. :)
Proponowana kara: Ostrzeżenie. 
Dowody (obowiązkowe):<17:59:12> "Spr!Nt^^" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Cisuś ♥" (Dowidzenia. ^^ )
  • Zmieszany 2
  • Haha 4

Witam Cię bardzo cieplutko.
Na wstępie napiszę, że ban który nadał Ci Admin TS3 @ Cisuś ♡ był konsultowany ze mną.

Otóż sprawa wygląda następująco. Nie chcę Was widzieć na TS. 
Osoby z waszej sieci są chamskie, reklamują na PW i zapraszają na forum. Tak chcecie rozkręcać forum? Powodzenia. :) (PS.: Tak, już ktoś Was sprzedał.)

Oboje kłamiecie, że nie macie czasu. Jako właściciel sieci wiem, że na tej randze potrzeba jego znacznie więcej, niż posiadając rangę "Redaktor".
Twój kolega pokazał swoją hipokryzję, najpierw proponując na PW @ DAvrobienie dla Was grafik, a potem na chatboxie wypisywał, jakim to on jest Ujowym grafikiem, że nie powinien posiadać tej rangi. IKS KUWA DE

pobrane.png
Nie wspomnę już o robieniu z siebie ofiary na SB, jaki to nie jest poszkodowany, bo dostał słuszne warny. @ Míś bardzo zły jest.

Mam nadzieję, że wytłumaczyłam Ci powód twojego bana. :) 

Trzymaj się cieplutko. Bye.

• Superka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.