Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Odbanowany unban v3

BekaWChuj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz rozpisze i zedytuje :)

Powód to nie był aim, tylko "Cheater" chodziło mi o WallHacka więc nie kłam kolego.

Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1812051546-de_dust2.dem.zip

Kolega się kryje ale jednak widać po samym sposobie poruszania się.

10:44 - Strzela się z ziomkiem, po czym wychyla mu drugi zabija tego jednego a na drugiego już wychyla wcelowany

11:25 - Widać że wie, że przeciwnik stoi na blisko (chwilowo prawie najechał na niego celownikiem przez sciane), później wychyla modelowo a w prawą stronę ma wywaloną i wie że nikt nie wychyli.

15:20 - Niby skąd wiedział że mida rashują? :DD

16:53 - Moment zawachania i się zatrzymał ułamki sekundy przed zobaczeniem przeciwnika.

18:40 - Bardzo śmiesznie i podejrzanie wychylił

19:00 - Tu się spalił całkiem dlaczego? Jak na moje oko wychylił modelowo i wgl co by ct miał robić w tym miejscu 5 sec przed zakończeniem rundy? Dobra mało ważne no ale kto wychyla będąc wcelowanym w to miejsce? Śmieszne.

Kolejne demo http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1812051607-de_dust2.dem.zip

1:42 - Dobry przykład jak wychylił wcześniej prawie że wcelowany a teraz wychyla wcelowany w inne miejsce, gdzie niedaleko zaczaił się przeciwnik.

3:01 - Zabił wcześniej przeciwnika, poszedł gdzieś indziej ale znów cofa wiedząc że tam jest przeciwnik.

Jak napisałem, według mnie ziomek się kryje dlatego rozpisałem to, ale przydałoby się gdyby więcej osób ogarnęło to demko niż tylko ja, bo może jestem w błędzie po prostu.

Edytowane przez BialyOgien

22 minuty temu, BialyOgien napisał:

Zaraz rozpisze i zedytuje :)

Powód to nie był aim, tylko "Cheater" chodziło mi o WallHacka więc nie kłam kolego.

Nie obchodzi mnie to to jest prawie to samo czekam na szybkie sprawdzenie i ub :) ps, nie przyjmujcie adminów którzy wogóle się nie znają na cheatach bo to masakra banują cały czas i tylko człowiek traci czas żeby dostał ub i znowu pograł pozdro.

Edytowane przez vDenax

10:44 b+ nie tyle dziwi mnie to wcelowanie modelowe na heda w 2. typa co samo schowanie się przed 2. przeciwnikiem którego nie było słychać, poźniej sprawdza na wh bo słyszał plecy ale od razu się dziwnie odwrócił od skrzynki, samo wbijanie na tt respa dziwnie skanowanie terenu

11:25 b+ modelowo po hedzie wychylił, wątpie że to na lucku było 

15:20 duuże b+ zatrzymanie celownika, za szybkie strzały po prostu wisienka na torcie :D

16:53 dziwnie to wyglądało, ale mógł dostać info dla mnie neutral

18:40 moze i dziwnie ale nie nadaje się na b+ 

19:00 samo dziwne zatrzymanie się nadaje na bana, jak najbardziej b+

Jak dla mnie gracz spalony, nie wiem co z nim zrobicie... @ Endrjuu ♡ @ Fixen ♡

w kazdej akcji wychyla na pewniaka, nie sprawdza miejscówek dokładnie jak wie ze nie ma tam przeciwnika 

Czekam na rozpiski innych osób z ubteam.

Edytowane przez Cremaster

Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1812051546-de_dust2.dem.zip

Kolega się kryje ale jednak widać po samym sposobie poruszania się.

10:44 - Strzela się z ziomkiem, po czym wychyla mu drugi zabija tego jednego a na drugiego już wychyla wcelowany Normalne wychylanie. Nic dziwnego. -

11:25 - Widać że wie, że przeciwnik stoi na blisko (chwilowo prawie najechał na niego celownikiem przez sciane), później wychyla modelowo a w prawą stronę ma wywaloną i wie że nikt nie wychyli. Najechał, bo dostał od niego. Tutaj też normalne wychylanie -

15:20 - Niby skąd wiedział że mida rashują? :DD Tu można mieć wątpliwości, ale sam zrobiłbym tak samo idąc najpierw z respa w kierunku B, a potem zmieniając kierunek. Zwykła znajomość timingu. Jeśli ktoś raszuje, to mniej więcej w tym momencie wybiegnie.

16:53 - Moment zawachania i się zatrzymał ułamki sekundy przed zobaczeniem przeciwnika. Tutaj to nawet nie wiem o co Ci chodzi? -

18:40 - Bardzo śmiesznie i podejrzanie wychylił No tak, biegnijmy "na pałę". Genialny pomysł -

19:00 - Tu się spalił całkiem dlaczego? Jak na moje oko wychylił modelowo i wgl co by ct miał robić w tym miejscu 5 sec przed zakończeniem rundy? Dobra mało ważne no ale kto wychyla będąc wcelowanym w to miejsce? Śmieszne. Wychylił, zauważył bo zapewne ma dużą jasność/gammę. Co miał tam robić przeciwnik 5 sek przed zakończeniem? Może to co właśnie robił, czyli kampił? -

Kolejne demo http://d1.hltv.org.pl/srv53507/HLTV-1812051607-de_dust2.dem.zip 

1:42 - Dobry przykład jak wychylił wcześniej prawie że wcelowany a teraz wychyla wcelowany w inne miejsce, gdzie niedaleko zaczaił się przeciwnik. Ale... tu nic nie ma...? -

3:01 - Zabił wcześniej przeciwnika, poszedł gdzieś indziej ale znów cofa wiedząc że tam jest przeciwnik. Ja mam chyba złe demo albo nie wiem co, tutaj znowu nic podejrzanego nie ma. Nawet nie wiem do czego tu się mam odnosić. -

Autentycznie nie wiem, czy ja mam jakieś urojenia i niczego nie widzę, czy tutaj jest najzwyczajniesza w świecie "dobra" gra w CS'a.

Leci UB. @ Multi Admin BialyOgienrób ss'y następnym razem, bo nam dobrych graczy z serwera zaczniesz wypędzać.

• Haha 1

Myślę że moja dokładna rozpiska jest tutaj zbędna więc pozostawię tylko krótki komentarz.

Akcje są dość mocno zabarwione, czysty skill, troche logiki i odrobina farta,.  Doskonałą kontr rozpiskę zaprezentował tu @ Míś, widać logiczny tryb myślenia, komentarze bym tylko zmienił i dołożył info z voice (akurat przy 1 demie sie zachowało - polecam format 24bit + 96000hz oraz comendy związane z voice_enable przed odtworzeniem dema :) )

Według mnie totalne  ---b :x 

Pozdro xD 

• GreenHejzka 2
  • Pikachuuuu 1
  • Haha 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.