Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Chce wrócić, ale ....

AgresywnyOgórek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, każdy mnie zna ( większość ), ale przejdźmy do rzeczy. Ostatnimi dniami bardzo źle się zachowałem. Chce Wam coś powiedzieć, a bardziej poszczególnym osobą:

@ Endrjuu ♡Na samym początku Ciebie, wiem że już mi nie ufasz i że masz już na mnie tak brzydko mówiąc "wywalone" przeprosić. Dałaś mi szanse ja to zepsułem. Zachowałem się jak dziecko. Przepraszam :( Myślę, że wybaczysz. Przeprosiny prosto z serca. Pokaże Ci, że te przeprosiny nie są na darmo.

@ Multi Admin BialyOgienPrzepraszam Cię w sumie najbardziej. Na początku już miałem Ci powiedzieć, że Cię lubię bardzo, ale zepsułem. Zmienię się i przeprosiny prosto z serca.

@ Fixen ♡Nie znamy się w sumie, ale pewnie widziałeś to i Ciebie też chciałem przeprosić.

@ DAvPrzepraszam Cię kolejnego. Nie chciałem żeby tak to się skończyło. Moje zachowanie było ... nie da się to określić. Przepraszam.

Chciałem przeprosić całe forum za moje zachowanie.

Co do bana się nie pytam nawet ani nic nie będę pisał. @ Endrjuu ♡czas się złagodził jutro ostatni egzamin ( część angielski podstawowy  i rozszerzony ). Wrócę na DD2. Przepraszam jeszcze raz.

• Superka 2

Mnie nie przepraszaj, tylko pokaż że można ci znów zaufać, sam nie jestem za dobrym człowiekiem, ale wiem że czasami się należy komuś dać tą drugą szansę tylko pamiętaj że na nią trzeba sobie zapracować chodzi mi o to żebyś już nie odpie*dalał nic...

• Właściciel

Yyy a mnie to gdzie przeprosisz za to że musiałem Twoje podanie przyjąć bez skutku?   3 minuty życia na klikanie, i jeszcze pare minut na zastanowienie czy cie przyjąć :DD 

Przeprosin nie skomentuje bo nie są do mnie, ale powiem też od siebie żebyś udowodnił że można Ci zaufać :v

Witaj z powrotem na sieci :) 

• Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.