Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Jeśli Mnie przyjmiecie...

Mikołajek ♥
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wiem, że większość z tego forum mnie zna, lub nie zna ale chciałem przeprosić Wszystkich z forum przeprosinami szczerymi lrosto z serca. 

@ Endrjuu ♡  chciałem Cię bardzo przeprosić za moje zachowanie. Zachowałem się jak brzydko mówiąc kompletny debil.. Nie mam złych zamiarów, wybacz mi za wszystko co Ci zrobiłem, naprawdę nie chciałem :/, pprzepraszam Cię z całego mojego serca jakie mam.. I udowodnię Ci, że warto na mnie polegać i mogę Ci obiecać, że się zmienię. 

@ DAv chciałem Ciebie przeprosić w sumie za wszystko, wiem, że przeprosin nie przyjmiesz, ale wiec, że się zmienię, mogę Ci to obiecać, Ciebie też przepraszam z całego mojego serca. (Wiem, że to nie wystarczy, ale się zmienię)  :)

@ Multi Admin BialyOgien Ciebie też przepraszam z całego mojego serca, nie chciałem nic zrobić i wiec, że się zmienie i zobaczysz moje postępy, ździwisz się :)

Tych, których nie przeprosiłem, niech wiedzą, że się zmienię, mogę to Wam nawet obiecywać, Jeszcze raz przepraszam całe forum z mojego całego serca jakie posiadam, ale wiem, że to nie wystarcza..

Jeszcze raz przepraszam!   :/

Tak jak kolega, popełniłeś błąd jak każdy człowiek, ale każdemu też się należy szansa ale pierw pokaż że jesteś wart dania ci tej szansy, czy ci znów nie odbije i gdzieś nie pójdziesz.

• Superka 2

Ludzie...

To jest forum cs 1.6, a nie telenowela. Skończcie się bawić w "Modę na sukces".
Użalacie się nad sobą, jakby to był koniec świata, serio.

Edytowane przez Míś
  • Pikachuuuu 1
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.