Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane użytkownik pożegnany. Dzieki

Rickkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiajszym chciałbym podziekować każdej osobie z która miałem kontakt na tej sieci za świetna wspólna zabawe i doświadczenia.

Dziekuje każdej osobie ktora mi zaufala i powierzyła jakas odpowiedzialnosc na moje barki.

Chcialbym odejsc z sieci albo moze zakonczyc swoja aktywnosc na dzien dzisiejszy. Powod tego jest taki iż przestalem narazie grac w cs'a poniewaz doszlo mi bardzo duzo obowiazkow w zyciu a zwykle poswiecanie 1 albo 2 godzin nie ma sensu gdyz moglbym w tym czasie robić rzeczy bardziej wplywajace na moje doswiadczenie. Nie mam tez jakos chęci albo zapalu zeby dalej kontynuowac to co robilem wczesniej. Nie chowam do nikogo urazy i czas ktory tutaj spedzilem byl bardzo fajny. Byly chwile w ktorych czulem zdenerwowanie i lekka presje moze czasami niedocenienie ale naprawde bylo przyjemnie. Dziekuje jeszcze raz kazdemu w szczegolnosci wlaciciela za wszytsko. Moze kiedys wroce i znowu zaczne lecz nie jestem tego pewien. Osoby ktore maja mnie na steamie moga smialo pisac jakby cos chcialy. Przepraszam za wszelkie bledy przezemnie popelnione i życze innym użytkownikom dobrej zabawy na tej sieci. Mozliwe ze zajrzę od czasu do czasu lecz tego tez nie jestem pewien. Oczywiscie Prosze mi zabrać wsyztskie rangi ;p DZIEKI ZNOWU ZA BARDZO MILE SPEDZONY CZAS

<3

• GreenHejzka 1
  • Superka 2
  • Przykro mi 2

Twoja decyzja, ale ja myślę, że wrócisz do Nas jeszcze i będziesz dalej naszym dobrym opiekunem UBT. ^^ 

Edytowane przez Elfik ♡
  • GreenHejzka 1

Rikuś, bardzo Ci dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla mnie i dla sieci. Że wziąłeś na siebie serwer, a potem dział UBT. Mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzał. Kontakt na steamie zostaję, więc jak coś, zawsze możesz napisać. Powodzenia w życiu prywatnym. :) 

• Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.