Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Zbanowany ub poraz drugi bez ssow XDD frolix

zniszczator2009PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: FrolixTaicho
IP/SteamID:  STEAM_0:0:198011159

Nazwa serwera: GreenHaze only DD2 vip ffa

Data otrzymania bana: 15.12 23;00
Mapa: dd2

Powód bana: cheater
Screeny: no powod cziter xd

Opis sytuacji: gram sobie rozdaje hedy, i admin mnie od godziny obserwowal, to dal mi bana co tu wiecej mowic, fakt faktem nie zauwazyl ze mam steama i nie umie sam grac, to lepiej dac bana bez ssow zeby gosciu nie mial mozliwosci ub. bawi mnie to w kij XDD juz drugi raz dostaje bana bez ssow na tym serwie rzecz jasna XD

Edytowane przez zniszczator2009PL

Dobra lecimy

1. Nie jeden admin Cię obserwował lecz kilku 

2. Za każdym razem masz możliwość dostania UB nie ważne czy są to ss czy nie

3. Czy grasz ze steamem czy bez to nie ma znaczenia.

4. Cały czas obrażasz wszystkich adminów od słabych graczy, goldów i mówisz jaki Ty nie jesteś dobry. Takie zachowanie aż prosi się o bana

Jutro dam rozpiskę gdy DAv mi przyśle demka

To, że masz steama dla mnie nic nie znaczy, dawanie banów z powodem "cheater" też podlegają UB, także nie rozumiem o co ci chodzi, a demka będziesz miał rozpisane, jeżeli UBT uzna, że grałeś czysto to dostaniesz UB. Post będę edytował jak rozpisze demka

Pierwsze demko: https://www61.zippyshare.com/v/A0da0Vzz/file.html

13:07 celownik nawet nie jest na przeciwniku mimo to trafia w głowę.

Drugie demko: https://www75.zippyshare.com/v/3VWaO8Ig/file.html

1:50 celował w ścianę, trafia w głowę

PODKREŚLAM są to narazie dwie akcje, ponieważ teraz nie mam czasu, jutro rozpiszę resztę. które uważam za podejrzane.

Edytowane przez DAv

Tak nie może być, że tydzień temu dostał bana ok może jakiś adminek się pomylił albo też był tak samo słaby jak Dav, chociaż nie on jest jeszcze gorszy :))) Drugi raz ban za czity kiedy 1 raz nic nie udowodniono. No to gramy sobie i tam nawet hsy mu siadały ale kiedy w zrozumiecie, że my gramy tyle lat i każdego tutaj 1v1 zrobimy jak chcemy i zakładam nikt z was nie ma ponad 50% hs na serwerze gdzie my mamy koło 70%hs a w 2k15 było coś ponad 80% ale trochę przerwy było.  2 lata temu ban za czitowanie na każdym sewerze na jakim graliśmy.  Tutaj widzę jest podobnie ale 2 razy się nie zdarzyło xD Poza tym jak admin ma wątpliwości to daje ssy a nie daje z bomby bana za czitowanie nauczyłbyś się trochę, ja miałem admina na 213-09013 serwerach i jak się nie ejst pewnym to się daje ssy a z bomby cziter to jak widać EWIDETNIE AIMBOTA a nie skilla i pamięć mięśniową, którą człowiek nabywa grając w tą grę xD Wy kiedyś może zrozumiecie jak to jest być na takim poziomie ale chwile wam zejdzie bo narazie 188/524 to są twój procent HS-ów dav co daje dokładnie 35.8% XDD Rozumiesz to. To nawet nie jest bliskie 50% i ty masz czelnosć dawać komuś bana za czitowanie, aimbota. Skoro sam nawet nie umiesz strzelać w głowę i nigdy nie rozpoznasz aimbota. Jakim prawem ty w ogóle admina masz, że po pól godziny obserwowania czy tam więcej stwierdzasz tak sobie, że ma aimbota. Gościu przecież on w plecy czasami nie zabijał czasami po prostu siada jest forma z 2k15  :). Jeszcze mi napisz, że ma aimbota na przycisk to cie tak wyśmieje, że mi szkoda nawet pisać xD  I jakim prawem mogłeś ty dać bana kiedy tak naprawdę nie umiesz grać w tą[ tę? nie wiem nie jestem humanem i nie ide do maka:) ] grę. Ktoś tu chyba kłamał, że umie rozpoznać czita. Jak masz wątpliwości, a sam pisałeś bo banie, że miałeś i chciałeś tylko sprawdzić to ss'y powinieneś dać a może po 10 próbach jak na innych serwerach dopiero banik za czitowanie, pewnie boli Cie to, że jesteśmy lepsi od was i wam smutno kiedy dostajecie pesteczki. Ale będziecie je dostawać póki się nie nauczycie grać i nie zbliżycie się chociaż do 50% hs bo inaczej to nie ma o czym rozmawiać. Najlepiej jakby dav już nie miał admina bo byle jakiemu playerowi cs Setti stefanowi będzie dawal bana za czitowanei po 1 skanie xDD Rozpisz demko, pewnie będzie na nim jak lecą same pesteczki zaznaczone, jednak całościowa to tak nie wygląda. Pare rund wychodzi pare nie i na podstawie tych paru rund na 25 gdzie same pesteczki akurat siadły jak forma z 2k15 stawiasz teze, że on ma czity xDD śmiechu warte jak twój admin który powinien zostać zabrany, czasami boli, że ktoś jest lepszy ale to trzeba zaakceptować  :)

Edytowane przez Czeciak

Przez Justyna ^^,

Temat nie tyczy się Ciebie.

• Like 1
  • Haha 2

• Właściciel

@ Czeciaknie jesteś związany z banem nie udzielaj się.

Dostał drugi raz bana bo był podejrzany więc go rozpiszą, jeśli nie ma nic to nie ma się czego obawiać.. 

Za pierwszym razem dostał UB bo czas rozpisania minął a teraz raczej go rozpiszą (mam nadzieję), jeśli nic nie znajdą dostanie UB PROSTE, więc nie wiem po co Ty się czeciak rozpisywałeś :DD i tak całego nie czytałem xD 

https://www115.zippyshare.com/v/W9d8kNKj/file.html od 12;40 do 13;10 jakos  fajne heady co? w szczegolnosci ostatni na czeciaku xD (przed banem akcja jakos)

https://www115.zippyshare.com/v/Kkj9I9pm/file.html 4hs 4 pestki rowniez na waszym serwie od 3;13 do 3;40 tak  mniej wiecej

coś jeszcze? ja tak robie caly czas, moge godzinami wrzucac takie demka, bo mam ich duzo xD. to sa normalne hs a nie wasze 30% XD ale nie przeciez czit #@!#[email protected]#32 XD

Edytowane przez zniszczator2009PL

@Czeciak chcesz rozmawiać ? To proszę bardzo.

Zacznijmy od tego, że zgodnie z regulaminem powinieneś dostać warna: §12. W skargach prawo do wypowiedzi posiada: - osoba oskarżająca, - osoba oskarżona, - Administrator sieci, - Właściciel bądź Opiekun serwera, - osoba z udzieloną zgodą przez osobę zarządzającą danym działem, - świadek sytuacji (wyłącznie w przypadku posiadania określonych dowodów) +1

Nie masz również żadnego prawa obrażać jednego z bardziej doświadczonych adminów czyli DAv'a. Możesz sobie być nie wiadomo jak dobry i admin ma prawo dać Ci bana bądź SS'y. 50% hs nie ma tu nic wspólnego z tym, że podejrzewamy go o oszustwa. Nie obchodzą nas inne serwery tylko nasz - greenhaze. Admin gdy ma wątpliwości powinien dać SS'y, tak? Na pewno pomogą mu gdy gracz posiada anti-ss, lub jak w tym przypadku - aimbota. Możesz mieć admina na każdym serwerze, ale na tym nie masz. Jeszcze raz powtarzam HS% NIE MA TU NIC DO RZECZY. Chceesz kogoś wyśmiać ? Śmiało ale nie licz na to, że ktokolwiek będzie Cię respektował. Powtarzam się ale cóż, możesz mieć globala w CS:GO i 123131 godzin w CS GO, 312312213 godzin w CS1.6 ale i tak to nie daje Ci powodów by obrażać kogokolwiek z grona graczy bądź administracji. Czy DAv będzie miał admina czy nie zdecyduje o tym właściciel serwera ale na pewno nie Ty. (DAv bardzo dobrze sprawuje swoje obowiązki i jestem przekonany, że nie dostanie degrada)

Teraz coś od siebie.

Po banie na tego jegomościa zacząłeś czepiać się do całej administracji w tym do mnie. Wyśmiewałeś nas, obrażałeś i wymądrzałeś się. Było to bardzo niestosowne i mam nadzieję, że poniesiesz za to konsekwencje

E młody co ty mi tu będziesz pisać ja znam prawa człowieka z wosu pamiętam i mam prawo wyrazić swoje zdanie więc jak widżę, że Cie to boli to nie czytaj jak prawda cie tak rani kolego xD A jakbym chciał zwyzywać Cie to jak już tak bym to zrobił, że byś się nie pozbierał i bym perma dostał ale mi szkoda więc łagodnie napisałem tylko na serwerze ale jak jesteś delikatny nie wiem jak to odbierasz a poza tym ta hs nie ma znaczenia XD własnie o to tutaj tylko chodzi dav nie umie grać taka jest prawda zresztą ty tez nie najlepiej takie 30% hs Pewnie więkoszść przypadkowo po fullauto w ciało i on sobie gra tak o i nie zna się na tej grze i on będzie dawał bana za czitwoanie jak jeszcze nie jest pewien zamiast ssów xDD Skąd on może wiedzieć co to są czity jeżeli nie umie grac a szczególnie aimbot gdzie liczy się skill którego on nie posiada bo pokazują to procent, aimbota powinno być widać na ssach jak już. Chyba że triggerbota to może nie ale ty pewnie nie wiesz o co chodzi bo nie rozróżniasz tego dav też, a powinniście hehe. A poza tym nie chce żeby mnie tu ktoś respektował, śżczególnie taki jak ty co ma 30% hs bo to byłoby mi wstyd jakby ktoś taki mnie znał :))) A to, że jestem dobry to wiem dlatego nie rozumiem dlaczego ktos taki jak ty zajmuje się ub team :) W ogóle tam jeszcze napisałeś mi używaj opcji edytuj przeciez użyłem, a to niżej to powód edycji, co ty swojego forum nie znasz? Dobre :)

Edytowane przez Czeciak
zapomniałem buźki

@Czeciak regulamin obowiązuje każdego, w tym Ciebie więc nie wyjeżdżaj mi tu z wosem. Zwyzywaj mnie - szczerze mówiąc mało mnie obchodzi zdanie człowieka, który uważa się za pseudo Boga tej gry. DAv gra dobrze (dla Ciebie może to być słabo lecz patrzymy tu na ogół serwera a nie jakiegoś przypadkowego gościa). Nigdy w życiu nie powiedziałem czegoś takiego jak Ty czyli, że jestem dobrym graczem. Powtarzam po raz x, że hs% nie ma tu nic do rzeczy. I tak btw w co innego można walić fullauto niż w ciało? SS'y są do tego by sprawdzić czy gracz posiada WALLHACKA nie AIMBOTA, którego rodzai jest mnóstwo. Nie chcesz być szanowany - twoja sprawa. Zajmuje się tym działem gdyż lubię to co robię i nie przejmuję się odmiennym zdaniem innych 

• Superka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.