Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane Przyjęte [Admin TS3] LeiNad

LeiNad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Daniel.
Kontakt: Steam >> http://steamcommunity.com/id/xLeiNadPL dodatkowo Pacia ma mnie na Facebooku oraz ma mój numer telefonu.
Twój nick na TS3: LeiNad
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Staram się o to stanowisko, ponieważ jestem aktywnym użytkownikiem TeamSpeak'a, codziennie można mnie spotkać po kilka godzin, nawet do kilkunastu. Jestem skory do pomocy, a jako, że moja aktywność jest na wysokim poziomie stwierdziłem, że może się Wam przydać taka osoba jak ja.
Miałem już okazję być Adminem na poprzednim TeamSpeak'u Pacii, nigdy nie było ze mną problemów, piastowałem wtedy najwyższą posadę (SSA, najwyższa oprócz Ownera).
Ile czasu spędzasz na TS3: 

Jak widać na poniższym screenshocie, jestem najaktywniejszym użytkownikiem nie licząc obecnej Administracji, więc powiedziałbym skromnie, że dużo. :DD

SHU_1545316015609-540.png

Z tych ponad 7 dni, byłem AFK tylko 6 godzin, tak jak widać na screenie. :DD

SHU_AOOvmKO.png

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Wystarczająca, aby pomóc z bieżącymi sprawami, dodawania/usuwania kanałów, dodawanie/usuwanie rang itp. mam opanowane, jeżeli nie będę czegoś potrafił, zwrócę się o pomoc do koleżanek i kolegów po fachu, bądź zasięgnę pomocy w Google.
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Kilkukrotny Administrator, współpracowałem z Pacią tak jak już wspomniałem, jestem kompetentny, Pacia może poświadczyć. :DD
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak.

Pozdrawiam, LeiNad.

• Pikachuuuu 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.