Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane warny zdjęte [Odpracowanie] Jakub

Mikołajek ♥
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powód nadania kary: z tego co pamiętam to kultura
Ilość punktów: 2
Osoba udzielająca kary: Miś
Data otrzymania kary: nie pamiętam, ponieważ miałem usuniętą notke z nadaniem warnów
Informacja dla użytkownika: brak [usunęli mi notke]
Wyjaśnienia: Zachowałem się jak dzieciak, niby naśmiewałem się z gracza.
Coś od siebie: --

Trochę zajęło mi czasu analizowanie tych poradników, dlatego się rozpisze na temat każdego z osobna.

1. Jak zmutować kogoś podczas gry | PORADNIK - mamy taki poradnik tutaj może i jest zrobiony przez Ciebie (przynajmniej ss'y), ale co nam po tym?

2. Spis Cheatów - to nawet nie jest wzorowanie się na innym temacie, tylko bezczelne kopiuj wklej, czyli inaczej mówiąc zwykły plagiat, za co zostały wyciągnięte konsekwencje. 

3. Przydatne komendy

Cytat

Od razu pisze, że poradnik robiony jest własnej roboty i własnoręcznie, żeby nie było spiny..

Udowodnić Ci, że nie jest to w 100% Twój poradnik? Dziwnym trafem znalazłem bardzo podobny (właściwie 5 komend z 14 bodajże jest kopiuj wklej) nawet emotikon i komentarzy od twórcy nie chciało Ci się zmienić. Na dobrą sprawę mamy tutaj kolejny plagiat, jeśli chcesz link do tematu to mogę Ci go podać na PW.

Warna za te kłamstewko Ci daruje, natomiast odpracowania nie uznaje. Przykro mi, ale takie robienie w bambuko nie wyjdzie Ci na dobre. 

Jeśli będziesz poważnie chciał odpracować warny, to daj znać, wtedy coś pomyślimy :) 

• Superka 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.