Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane przyjęte [GRAFIK] Chętnie pomogę

KUCYK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię: Filip

Nick: KUCYK

Swoje prace [przynajmniej 3];

Jakiego programu graficznego używasz: PS CS5

Od jakiego czasu interesujesz się grafiką: Jest to pełna amatorka, dobry miesiąc ;) 

Dlaczego akurat Ciebie mamy przyjąć: Główny powód to brak Grafików na GH, jestem w stanie pomóc w dziale, mam szczere chęci da się ze mną dogadać. Grafikę ogarniam lecz amatorsko, ale myślę że jak na forum nie związane z Grafiką to podołam wyzwaniu ;) 

Coś o sobie: Filip, pochodzę z Ck, scyzoryk. W wolnym czasie uczę się kodowania, szczerze nie wychodzi mi to :p Uczę się także nowych funkcji w PS'ie. Jestem kulturalna osobą, lubię pracę w grupie. Jestem ambitny i dążę do celu, czasem się to udaję a czasem nie, wtedy podnoszę się i idę dalej

Staż na forum: Aktualnie jest Redaktorem Fanpage.

BP1LK2J.png

dX8DcLs.png

vPXqOFi.png

Wiem że jest szybka rekrutacji, ale wolę żebyście się wypowiedzieli ;) Powód napisania podania jest jeden. Nie ma grafików, ktoś powie "nie musisz być grafikiem by ogarnąć zlecenia", tak zgodzę się. Ale kto ma zamykać zlecenia o ogarniać dział? ...Pozdrawiam! Wesołych Świąt :pupa

Edytowane przez KUCYK
  • Superka 1

Bierzcie póki jest :DD

chęci i podanko mi się podoba, neonki też fajne, jakbyś mi zrobił takiego neonka to wogole propsik :DD

Widzę potencjał i z chęcią zobaczę więcej prac

• GreenHejzka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.