Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wymówki adminów DD2

Veckner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem oni ciągle piszą że dostaniemy wjeb a się okaże że my wygramy. Ja bym zagrał jeszcze o jakiś zakładzik że np. przegrana drużyny musi zrobić po 5 reklam forum coś w tym stylu. :)

Popieram Konstantego. 

Czy grał czy nie to bez różnicy... Zobaczyłeś parę akcji swoich kumpli po kablu i już spuszczanie się. Wygra lepszy i tyle może admini DD2 się przygotują na tyle, że będą nie do poznania :v

Å»yczę wam żebyście za mocno nie dostali

Grałem sporo na DD2 i na FFA i stwierdzam jednoznacznie, że poziom rozgrywki między tymi dwoma serwerami jest kolosalny.

Dla przykładu: Przy pełnym serwerze do ct wbija kojak i na dzieÅ„ dobry, w 1 rundzie wykręca staty 10:0. ;)

Przykład nr2: Zduniu na codzieÅ„ gra na ffa, reprezentuje naszą sieć i po kilku dniach na dd2 dostaje bana za WH. ;)

Myślę, że będziecie jak pionki. :D

• GreenHejzka 1

Grałem sporo na DD2 i na FFA i stwierdzam jednoznacznie, że poziom rozgrywki między tymi dwoma serwerami jest kolosalny.

Dla przykładu: Przy pełnym serwerze do ct wbija kojak i na dzieÅ„ dobry, w 1 rundzie wykręca staty 10:0. ;)

Przykład nr2: Zduniu na codzieÅ„ gra na ffa, reprezentuje naszą sieć i po kilku dniach na dd2 dostaje bana za WH. ;)

Myślę, że będziecie jak pionki. :D

To jest tylko zabawa a wy się spinacie o byle co ... A ty widzę ,że już się przerzuciłeś gdzie indziej  

To jest tylko zabawa a wy się spinacie o byle co ... A ty widzę ,że już się przerzuciłeś gdzie indziej

Ziombel spokojnie :D gramy 4fun ale jak chcecie zobaczyć kto ma jakie szanse zapraszam na serwa FFA pogracie z nami parę mapek ,TJMMNW widzę od dzisiaj rana i zacnie mu idzie jak na początek Nuke ;) nie ważne kto ma od kogo wjeb bo to są równe szanse według mnie ponieważ: dla jakiejś os może wypaść cos w terminie ważnego itd. :p

Nie śmieszy mnie nic a nic te dziecinne żarty. Chyba za dawno już skoÅ„czyłem gimnazjum 

Veckner sam nie prezentujesz żadnego poziomu a więc jakim prawem komuś zwracasz uwagę lub oceniasz?

Osobiście będę chciał powtórki bo nie mogę grać i nie uznaje tego :P

Edytowane przez SainT

A Ty leć po słownik języka polskiego, bo składnia jakichkolwiek zdaÅ„ czy samych wypowiedzi to poziom 1. klasy szkoły podstawowej. ;)

Tak jak wspominałem, to tylko luźne rozmowy, trzeba mieć dystans do siebie, a nie spinać o byle co. ;)

Nie gramy o złote kalesony. To ma być rywalizacja, ale przede wszystkim zabawa. Osobiście twierdzę, że drużyna w której gram rewelacyjna nie będzie, chyba, że będziemy mieli szczęście lvl max. 

ZDEJMIJCIE STRINGI BO WAS CHYBA UWIERAJÄ„ 

Nie gramy o złote kalesony. To ma być rywalizacja, ale przede wszystkim zabawa. Osobiście twierdzę, że drużyna w której gram rewelacyjna nie będzie, chyba, że będziemy mieli szczęście lvl max. 

ZDEJMIJCIE STRINGI BO WAS CHYBA UWIERAJÄ„ 

No Ty i Chicen w teamie to porażka :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.