Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zablokowane uniewinniony Skarga na moderatora, opiekuna UBT i admina dd2

Mojżesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Feciarz
Nick osoby oskarżonej:Takkar
Powód skargi:brak rozpiski 
Dokładne wyjaśnienia:dostałem bana którego powód brzmiał wallhack o godzinie 18 31 grudnia bana dostałem od admina dd2 takkara, obowiązkiem admina jest rozpisanie dema do 24h, minęło już prawie 28h rozpiski jak nie było tak nie ma w dodatku on jest opiekunem UBT rozumiem sylwester kac itd ale biorąc tak odpowiedzialne funkcje jak moderator itd ta osoba powinna to zrobić 
W ciągu 24h a tego nie zrobiła. 
Proponowana kara:moim zdaniem powinno być upomnienie bo każdy  moze mieć kaca itd i z tego co mi się wydaje parę osób z UBT się skarżyło na niego dlaczego on jest opiekunem itd 
Dowody (obowiązkowe):https://greenhaze.pl/topic/31223-jedno-wielkie-xd/

Dołączam się do skargi, została mi wypomniana aktywność na serwerze :) a Pana Takkar'a chyba już admin nie interesuje, a rangi ma tylko z tego co widze na forum żeby mu nick świecił, od 11 lipca 2018 jesteś na sieci, masz tylko 3 dni aktywności na forum, rzadko widać jakąś twoją aktywność, moim zdaniem nie zasługuję na takie rangi jakie ma :)

ja.png.39c22dde2585ea2fa932517d6b3b9682.png

GT prosze bardzo :)  ja jako szary gracz robie dwa razy takie wyniki :)

Premium

A propo braku rozpiski
2d. Gdy gracz z banem o powodzie "Czitujesz" utworzy temat, obowiązkiem UBT jest analiza demka do 24h od czasu napisania tematu. Rozpiska admina jest jedynie pomocą w wydaniu właściwego werdyktu i nie jest rzeczą decydującą ani wymaganą.
5. Zgłoszenia/Odwołania graczy ze Steam muszą być sprawdzone przez co najmniej 2 członków UBT.

6. Jeśli gracz nie zgadza się z decyzją członka UBT, może napisać od niej odwołanie. Sprawa zostanie wtedy rozpatrzona przez opiekuna UBT i jego decyzja będzie niepodważalna oraz ostateczna.

• Superka 1
  • Haha 1

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że ludzie mają problemy z czytaniem że zrozumieniem. 

54 minuty temu, Feciarz|TeamDebila napisał:

obowiązkiem admina jest rozpisanie dema do 24h

Gdzie masz to napisane? No pokaż mi. 

w dodatku on jest opiekunem UBT rozumiem sylwester kac itd ale biorąc tak odpowiedzialne funkcje jak moderator itd ta osoba powinna to zrobić

Nie oczekuję od moderatorów, aby byli 24h/7d. Ja rozumiem, że każdy ma życie prywatne. A z tego co mi wiadomo, Pan @ Takkarnie jest j**abym nerdem, który życia nie widzi poza komputerem i forum.

moim zdaniem powinno być upomnienie bo każdy moze mieć kaca itd

Tu już nie chodzi o samego kaca, bo znam osoby, które nawet nie piją za dużo, a nawet wcale w sylwestra i po prostu chcą mieć spokój w nowy rok. Więcej zrozumienia. 

19 minut temu, Szary Człowiek napisał:

Pana Takkar'a chyba już admin nie interesuje,

Nie wiem czy widziałeś, ale Pan Takkar miał urlop, więc nie wiem czemu to przytaczasz. 

19 minut temu, Szary Człowiek napisał:

od 11 lipca 2018 jesteś na sieci, masz tylko 3 dni aktywności na forum,

Ja jestem od 21 maja 2016 i mam tylko niecałe 15 dni. Wtyczka działa od momentu wgrania ja na forum. :)

Co do aktywności, to prawda, nie było ją widać w okresie świąteczno-noworocznym. I to chyba u całej administracji. 

Co do reszty chce, aby wypowiedział się sam @ Takkar

PS. :Trochę zrozumienia ludzie. 

• GreenHejzka 1
  • Like 1
  • Superka 2
  • Piwko 1

1 minutę temu, Endrjuu ♡ napisał:

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że ludzie mają problemy z czytaniem że zrozumieniem. 

Gdzie masz to napisane? No pokaż mi. 

Nie oczekuję od moderatorów, aby byli 24h/7d. Ja rozumiem, że każdy ma życie prywatne. A z tego co mi wiadomo, Pan @ Takkarnie jest j**abym nerdem, który życia nie widzi poza komputerem i forum.

Tu już nie chodzi o samego kaca, bo znam osoby, które nawet nie piją za dużo, a nawet wcale w sylwestra i po prostu chcą mieć spokój w nowy rok. Więcej zrozumienia. 

Nie wiem czy widziałeś, ale Pan Takkar miał urlop, więc nie wiem czemu to przytaczasz. 

Ja jestem od 21 maja 2016 i mam tylko niecałe 15 dni. Wtyczka działa od momentu wgrania ja na forum. :)

Co do aktywności było ją widać w okresie świąteczno-noworocznym. I to chyba u całej administracji. 

Co do reszty chce, aby wypowiedział się sam @ Takkar

Sprowadziłem pate bo musiała tutaj wyjaśnić cała sytułacjie, wyjaśniła wszystko? Tak! Więc zakończ zbędne trucie dupy ludzią, zrozum że ludzie nie maszyny... Tyle odemnie 

7 minut temu, Endrjuu ♡ napisał:

Co do aktywności było ją widać w okresie świąteczno-noworocznym. I to chyba u całej administracji. 

• To czemu wracając po tym "urlopie" Pan Takkar wypowiada się w pewnym temacie o braku mojej aktywności :) ?  gdy po prostu nie mógł mnie widzieć :)  na serwerze bo go nie było.

Edytowane przez Szary Człowiek

Teraz, KUCYK napisał:

Bo ma do tego prawo .

A ciebie nie dotyczy wgl temat, a pchasz swoje palce :) chciałbym że odpowiedziała mi wyższa ranga niż opiekun Grafików :)  Ochłoń Panie Kucyk :DD 

Jestem opiekunem UBT a nie członkiem tej ekipy, to po pierwsze..

Mamy aż cztery osoby na tym stanowisku i zamierzam dać im sie wykazać a nie odwalać za nich robote... 

Patrząc na temat od strony admina, właściciel nie wymaga jakiekolwiek rozpiski, mogę to zrobić, nie muszę.

To przejdźmy do tej jakże zaszczytnej zielonej rangi, na którą ciężko pracowałem i myślę że zasłużyłem.. 

Praca moderatora nie polega na nabijaniu godzin na forum, mi wystarczy że wejde co godzinkę po minutce i wszystko załatwię, jeżeli sytuacja tego wymaga, oczywiście zostaje dłużej.

Skarga moim zdaniem jest absurdalna i nie zapoznałeś się ani troche z regulaminem.

Ponieważ jest tutaj mowa o randze administracyjnej, czekam na decyzje czerwonych. 

• Superka 2
  • Piwko 1

Podsumowanie:

Widziałam jakieś przeprosiny na chatboxie w stronę Takkara. Lecz chciałam jeszcze jadna rzecz przytoczyć. A mianowicie rolę Takkara jako UBT. 

Poprzedni Opiekun odszedł i to logiczne, że musiałby się pojawić na jego miejsce kolejny. Chcialiśmy, aby była to osoba z Administracji Forum. Wypadło na Takkara, ponieważ wiedzieliśmy, że rolę UBT już miał. Więc w razie ostatniego głosu, który jest podany w regulaminie UBT, będzie mógł przejrzeć demko/ssy i wydać werdykt ostateczny. 

@ Takkarkoordynuje waszą pracę i w razie jakichkolwiek konfliktów, gdy użytkownik nie zgodzi się z tym, że jego prośba o UB została rozpatrzona, ma wtedy obowiązek sprawdzić i wydać ostateczną decyzję. 

Tak samo, jak bym ją została opiekunem. Nie działała bym w dziale "Odwolaj się od bana" tylko zaglądał i sprawdzała waszą pracę. To członkowie UBT maja obowiązek sprawdzenia ssów i demek. 

Więc zapamiętajcie te słowa. 

@ Młody <3, @ ZRB, @ Cisu. i @ Dayloos

• GreenHejzka 3
  • Superka 1
  • Piwko 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przed rozpoczęciem przeglądania strony prosimy o zaakceptowanie Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności.